Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze obudowy

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze obudowy

Plebiscyt For Gamers 2019 - najlepsze obudowy

Na rynku podzespołów komputerowych oraz powiązanego z nimi osprzętu, jak powszechnie wiadomo, trafiają się zarówno lata chude, kiedy dostajemy co najwyżej kilka odgrzewanych kotletów, aby producenci mogli powiedzieć, że wprowadzili do swojej oferty coś (przynajmniej teoretycznie) nowego, jak i lata tłuste, kiedy naprawdę ciężko się zdecydować, które wydarzenie było najważniejsze. Naturalnie wszyscy byśmy chcieli, aby tych pierwszych było jak najmniej i 2019 rok z pewnością nie przyniósł w tym temacie zawodu, spokojnie zaliczając się do drugiej z wymienionych grup. Wystarczy przypomnieć chociażby o wystrzałowej premierze procesorów Ryzen 3000 opartych o nową architekturę Zen 2, czy też interesujących debiutach na rynku kart graficznych, gdzie główne role odgrywały GeForce'y RTX z dopiskiem SUPER oraz akceleratory z rodziny Navi. A że i w innych kategoriach sprzętowych nie było totalnej posuchy, bez dwóch zdań jest w tym wybierać, gdybyśmy mieli wskazać najistotniejsze wydarzenia.

Wypełnij ankietę Plebiscytu For Gamers 2019, odpowiedz na pytanie otwarte i wygraj kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER Founders Edition.

Dlatego też, podobnie jak w roku ubiegłym, razem z targami PGA przygotowaliśmy dla Was Plebiscyt For Gamers 2019, w którym możecie wybrać najlepsze, oczywiście Waszym zdaniem, marki oraz produkty. Łącznie lista obejmuje aż 22 kategorie, tak więc trzeba trochę się naklikać, aby dotrzeć do końca ankiety, ale naprawdę warto, gdyż zamieściliśmy również dodatkowe pytanie otwarte. W jakim celu? Ano po to, aby potem wybrać trzy najciekawsze odpowiedzi i nagrodzić ich autorów atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Do wygrania jest kilka ciekawych sprzętów, z kartą graficzną GeForce RTX 2070 SUPER na czele (dokładną listę znajdziecie w zalinkowanym wpisie), zatem tym mocniej zachęcamy do poświęcenia kilku(nastu?) minut na wypełnienie ankiety (dostępnej pod tym linkiem). Jedną z kategorii, którą chcielibyśmy zaprezentować w niniejszym wpisie, są obudowy. Poniżej znajdziecie listę wybranych przez nas modeli:

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze obudowy

  Link do ankiety

 

SilentiumPC Signum SG1 TG Pure Black

Plebiscyt For Gamers 2019

Obudowa, która przebojem wdarła się na pierwsze miejsca list sprzedaży polskich sklepów. Świetne możliwości chłodzenia, ładny design, kompaktowe wymiary w połączeniu z niewygórowaną ceną i dobrą jakością to największe atuty SIgnum SG1 TG Pure Black.

be quiet! SILENT BASE 601

Plebiscyt For Gamers 2019

be quiet! Silent Base 601 to obudowa dla graczy, którzy cenią ciszę, elegancki wygląd oraz funkcjonalność. Inżynierowie be quiet! stworzyli dobrze wentylowaną konstrukcję zapewniając przy tym wysoki poziom kultury pracy, za który odpowiadają grube maty izolujące hałas. Duża przestrzeń i zoptymalizowanie konstrukcji dla układów chłodzenia cieczą pozwala na  wygodny montaż komponentów.

Nzxt H500i

Plebiscyt For Gamers 2019

H500i to wysokiej jakości obudowa o nowoczesnym wzornictwie wyposażona w inteligentne sterowanie wentylatorami oraz podświetlaniem RGB wspierane przez oprogramowanie CAM. Obudowa posiada wiele innowacyjnych rozwiązań dzięki czemu możemy zbudować nowoczesnego PC-ta.

Phanteks Enthoo Evolv ATX

Plebiscyt For Gamers 2019

Enthoo Evolv ATX opiera się na wyjątkowym projekcie obudowy wykonanej całkowicie z aluminium. Obudowa oferuje dobrze przemyślane i funkcjonalne wnętrze pozwalające na łatwy montaż podzespołów oraz świetne zarządzanie aranżacją okablowania.

Corsair Obsidian 500D Premium TG

Plebiscyt For Gamers 2019

Corsair Obsidian 500DPremium TG to jedna z najbardziej wypasionych obudów na rynku, gdzie znajdziemy wyłącznie aluminium, stal i szkło hartowane w tej obudowie nie ma miejsca na kompromisy w postaci plastików. Połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i designu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze obudowy

 0