Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze tanie klawiatury

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze tanie klawiatury

Plebiscyt For Gamers 2019 - najlepsze tanie klawiatury

Na rynku podzespołów komputerowych oraz powiązanego z nimi osprzętu, jak powszechnie wiadomo, trafiają się zarówno lata chude, kiedy dostajemy co najwyżej kilka odgrzewanych kotletów, aby producenci mogli powiedzieć, że wprowadzili do swojej oferty coś (przynajmniej teoretycznie) nowego, jak i lata tłuste, kiedy naprawdę ciężko się zdecydować, które wydarzenie było najważniejsze. Naturalnie wszyscy byśmy chcieli, aby tych pierwszych było jak najmniej i 2019 rok z pewnością nie przyniósł w tym temacie zawodu, spokojnie zaliczając się do drugiej z wymienionych grup. Wystarczy przypomnieć chociażby o wystrzałowej premierze procesorów Ryzen 3000 opartych o nową architekturę Zen 2, czy też interesujących debiutach na rynku kart graficznych, gdzie główne role odgrywały GeForce'y RTX z dopiskiem SUPER oraz akceleratory z rodziny Navi. A że i w innych kategoriach sprzętowych nie było totalnej posuchy, bez dwóch zdań jest w tym wybierać, gdybyśmy mieli wskazać najistotniejsze wydarzenia.

Wypełnij ankietę Plebiscytu For Gamers 2019, odpowiedz na pytanie otwarte i wygraj kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER Founders Edition.

Dlatego też, podobnie jak w roku ubiegłym, razem z targami PGA przygotowaliśmy dla Was Plebiscyt For Gamers 2019, w którym możecie wybrać najlepsze, oczywiście Waszym zdaniem, marki oraz produkty. Łącznie lista obejmuje aż 22 kategorie, tak więc trzeba trochę się naklikać, aby dotrzeć do końca ankiety, ale naprawdę warto, gdyż zamieściliśmy również dodatkowe pytanie otwarte. W jakim celu? Ano po to, aby potem wybrać trzy najciekawsze odpowiedzi i nagrodzić ich autorów atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Do wygrania jest kilka ciekawych sprzętów, z kartą graficzną GeForce RTX 2070 SUPER na czele (dokładną listę znajdziecie w zalinkowanym wpisie), zatem tym mocniej zachęcamy do poświęcenia kilku(nastu?) minut na wypełnienie ankiety (dostępnej pod tym linkiem). Jedną z kategorii, którą chcielibyśmy zaprezentować w niniejszym wpisie, są klawiatury klasy ekonomicznej. Poniżej znajdziecie listę wybranych przez nas modeli:

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze tanie klawiatury

  Link do ankiety

 

iBOX Aurora K-4

Plebiscyt For Gamers 2019

Klawiatura iBOX Aurora K-4 okazała się sporą pozytywną niespodzianką, ponieważ urządzenie ma do zaoferowania zdecydowanie więcej niż można spodziewać się po „mechaniku” za niecałe 200 zł. Powoduje to, że mamy do czynienia z dość unikalnym sprzętem, jak na ten segment cenowy. Do walorów iBOX Aurora K-4, oczywiście oprócz mechanicznych przełączników, zaliczyć trzeba metalową obudowę czy wygodną profilowaną konstrukcję z dużą podkładką pod nadgarstki, którą w razie potrzeby możemy bez problemu odpiąć, ciesząc się bardzo kompaktowym rozmiarem klawiatury. Do tego dochodzą także proste i intuicyjne oprogramowanie z obsługą makr, liczne skróty klawiszowe, potencjometr do regulacji głośności i podświetlenie RGB. W tej cenie trudno oczekiwać więcej.

Bloody B760

Plebiscyt For Gamers 2019

Bloody B760 to pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna z podświetleniem RGB. Wzrok przykuwa tu minimalistyczny design z wierzchnią warstwą wykonaną ze szczotkowanego aluminium. Najważniejszą cechą B760 są jednak przełączniki Light Stike wykorzystujące do aktywacji sensor podczerwieni. Technologia ta przekłada się na o 25% szybszą reakcję urządzenia względem tradycyjnych przełączników opartych na metalowych elementach. Model B760 wyposażono w przełączniki LK Orange, które charakteryzują się wyczuwalnym punktem aktywacji klawisza. Całkowity dystans jaki może pokonać przycisk to ok. 3 mm, jednak aktywacja następuje już po wciśnięciu na głębokość 1,8 mm, co powinno przekładać się na szybszy czas reakcji gracza, w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami, gdzie aktywacja następuje po 2 mm. Klawiatura Bloody posiada przyciski multimedialne oraz klawisze makro, a producent nie zapomniał też o takich technologiach jak Anti-Ghosting i N-Key Rollover. Całości dopełnia wielokolorowe podświetlenie.

SPC Gear GK540 Magna

Plebiscyt For Gamers 2019

SPC Gear GK540 Magna to rozwiązanie dla osób poszukujących niedrogiej pełnowymiarowej klawiatury mechanicznej, posiadającej blok numeryczny oraz podświetlenie RGB, które da się dostosować wedle własnego uznania. Warto podkreślić, że klawiatura dostępna jest z trzema rodzajami przełączników Kalih: Blue, Brown i Red - umożliwia to dobranie klawiatury mechanicznej skrojonej dokładnie pod własne potrzeby. SPC Gear GK540 Magna wyróżnia się w swoim segmencie cenowym m.in. wysoką jakością wykonania (metalowa obudowa), w pełni konfigurowalnym punktowym podświetleniem RGB wszystkich klawiszy, a także możliwością tworzenia bardzo zaawansowanych makr – przydatnych nie tylko w grach, ale także w codziennej pracy. Ponadto sprzęt posiada funkcję N-Key Rollover i anti-ghosting.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze tanie klawiatury

 0