Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze tanie myszki

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze tanie myszki

Plebiscyt For Gamers 2019 - najlepsze tanie myszki

Na rynku podzespołów komputerowych oraz powiązanego z nimi osprzętu, jak powszechnie wiadomo, trafiają się zarówno lata chude, kiedy dostajemy co najwyżej kilka odgrzewanych kotletów, aby producenci mogli powiedzieć, że wprowadzili do swojej oferty coś (przynajmniej teoretycznie) nowego, jak i lata tłuste, kiedy naprawdę ciężko się zdecydować, które wydarzenie było najważniejsze. Naturalnie wszyscy byśmy chcieli, aby tych pierwszych było jak najmniej i 2019 rok z pewnością nie przyniósł w tym temacie zawodu, spokojnie zaliczając się do drugiej z wymienionych grup. Wystarczy przypomnieć chociażby o wystrzałowej premierze procesorów Ryzen 3000 opartych o nową architekturę Zen 2, czy też interesujących debiutach na rynku kart graficznych, gdzie główne role odgrywały GeForce'y RTX z dopiskiem SUPER oraz akceleratory z rodziny Navi. A że i w innych kategoriach sprzętowych nie było totalnej posuchy, bez dwóch zdań jest w tym wybierać, gdybyśmy mieli wskazać najistotniejsze wydarzenia.

Wypełnij ankietę Plebiscytu For Gamers 2019, odpowiedz na pytanie otwarte i wygraj kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER Founders Edition.

Dlatego też, podobnie jak w roku ubiegłym, razem z targami PGA przygotowaliśmy dla Was Plebiscyt For Gamers 2019, w którym możecie wybrać najlepsze, oczywiście Waszym zdaniem, marki oraz produkty. Łącznie lista obejmuje aż 22 kategorie, tak więc trzeba trochę się naklikać, aby dotrzeć do końca ankiety, ale naprawdę warto, gdyż zamieściliśmy również dodatkowe pytanie otwarte. W jakim celu? Ano po to, aby potem wybrać trzy najciekawsze odpowiedzi i nagrodzić ich autorów atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Do wygrania jest kilka ciekawych sprzętów, z kartą graficzną GeForce RTX 2070 SUPER na czele (dokładną listę znajdziecie w zalinkowanym wpisie), zatem tym mocniej zachęcamy do poświęcenia kilku(nastu?) minut na wypełnienie ankiety (dostępnej pod tym linkiem). Jedną z kategorii, którą chcielibyśmy zaprezentować w niniejszym wpisie, są myszy klasy ekonomicznej. Poniżej znajdziecie listę wybranych przez nas modeli:

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze tanie myszki

  Link do ankiety

 

HyperX Pulsefire FPS Pro

Plebiscyt For Gamers 2019

HyperX Pulsefire FPS Pro to mysz przewodowa, której sercem jest wysokiej jakości precyzyjny sensor optyczny Pixart PMW3389, uchodzący za jeden z najlepszych dostępnych na rynku. Ergonomiczny kształt sprzętu oraz wyczuwalna faktura sześciu programowalnych przycisków sprawiają, że bez problemu możemy wykonywać najbardziej precyzyjne ruchy, a korzystanie z tego modelu to czysta przyjemność. Oprogramowanie pozwala zaś prosto spersonalizować mysz, a w jej wbudowanej pamięci można zapisać trzy profile ustawień. Dodatkowymi atutami urządzenia są duże ślizgacze i podświetlenie RGB (z 4 poziomami jasności). To wszystko otrzymujemy za zaledwie 189 zł, co w tym przypadku wydaje się niezwykle korzystną ofertą.

Glorious PC Gaming Race Model O

Plebiscyt For Gamers 2019

Glorious PC Gaming Race Model O to mysz, która w ostatnim czasie zrobiła chyba największą furorę. Za relatywnie niewygórowaną cenę otrzymujemy bowiem sprzęt, który powinien spełnić wymagania najbardziej zapalonych graczy, szczególnie tych lubujących się w najszybszych strzelankach. W trakcie tworzenia tego gryzonia producent miał przede wszystkim na uwadze szybkość działania, pełną kontrolę i wygodę użytkowania. Zaowocowało to niezwykle ergonomiczną i lekką myszką ważącą zaledwie 67 gramów. Tym, co wyróżnia ten produkt, jest konstrukcja typu Honey Comb (plaster miodu), dzięki czemu udało się znacząco zredukować wagę urządzenia, jednocześnie zachowując jego wysoką wytrzymałość (dodatkowym atutem jest skuteczna wentylacja naszych dłoni). Pod maską znajdziemy zaś sensor optyczny Pixart 3360, który spełnia wymagające standardy branży esportowej. Zapewnia perfekcyjne śledzenie ruchu, zerowe przyspieszenie myszy czy ultrapolling na poziomie 1000 Hz. Mocną stroną tej myszki jest też kabel Ascended Cord, który jest pleciony, niezwykle giętki i charakteryzuje się niską masą.

Patriot Viper V551

Plebiscyt For Gamers 2019

Patriot Viper V551 to urządzenie, które pomimo budżetowego rodowodu, ma szansę zadowolić większość graczy. Bardzo dobry sensor optyczny PMW3327 zapewnia doskonałą precyzję, ergonomiczny kształt uprzyjemnia użytkowanie, a stylowy system iluminacji cieszy oko. Przypomnijmy także o przełącznikach, dobrze znane Omrony zapewniają pewny i wyczuwalny moment aktywacji, a dodatkowo gwarantują bezawaryjność do 20 milionów kliknięć. Trudno się tu do czegokolwiek przyczepić, no może poza nieco zbyt wysoką wartością LOD i przeciętnymi ślizgaczami. Gryzoń od Viper Gaming jest po prostu dobrym produktem, którego stosunek ceny do jakości stoi na wysokim poziomie, stąd też nominacja w plebiscycie.

Bloody P30 PRO

Plebiscyt For Gamers 2019

Bloody P30 PRO to jedna z najtańszych myszek na rynku wyposażonych w high-endowy sensor PMW3360, co z miejsca czyni ją produktem godnym zainteresowania. Tym bardziej, że popularny w budżetowym segmencie producent postawił na popularny i lubiany kształt, a optyczne przełączniki przycisków spisują się bez zarzutu w trakcie użytkowania. Do tego dochodzi podświetlenie RGB, solidne wykonanie, stonowana stylistyka, która powinna przypaść do gustu większości graczy oraz bardzo dobre sterowniki, pozwalające nagrywać nawet najbardziej zaawansowane kombinacje makr. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że myszka wyceniona jest na 139 zł, to nie powinno dziwić, że trafiła na tę listę.

Genesis Xenon 770

Genesis Xenon 770 to mysz dla graczy z precyzyjnym sensorem optycznym PMW3327 i oprogramowaniem umożliwiającym nagrywanie makr oraz przypisywanie różnych funkcji. Co jednak najważniejsze, jest to konstrukcja hybrydowa z opcją wymiany paneli bocznych dedykowanych fanom strzelanek oraz MMO. Całości dopełnia zaś podświetlenie RGB z możliwością ustawienia 16 milionów kolorów. Cena tak na tej klasy "gryzonia" także jest atrakcyjna (ok. 160 zł).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze tanie myszki

 0