Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze zasilacze

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze zasilacze

Plebiscyt For Gamers 2019 - najlepsze zasilacze

Jako, że obecny rok powoli zmierza ku końcowi, przyszedł czas na dokonanie pewnych podsumowań. Nie ulega wątpliwości, że był to bardzo gorący okres - oczywiście nie w każdej kategorii produktowej działo się naprawdę dużo, bo zdarzały się i takie, gdzie sytuacja nie zmieniła się zbyt mocno, ale jednak nie można przejść obojętnie wobec co najmniej kilku istotnych wydarzeń. Mamy tu na myśli chociażby niedawną premierę procesorów Ryzen 3000 bazujących na nowej architekturze Zen 2, odświeżonych kart graficznych GeForce RTX z dopiskiem SUPER, czy też akceleratorów z rodziny Navi. Poza tym inni producenci też wprowadzili trochę interesującego sprzętu, chociażby ciekawe modele obudów, monitorów czy dysków SSD zgodnych ze standardem PCI Express 4.0. Jest więc w czym wybierać, jeśli mielibyśmy wskazać najważniejsze wydarzenia.

Wypełnij ankietę Plebiscytu For Gamers 2019, odpowiedz na pytanie otwarte i wygraj kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER Founders Edition.

Dlatego też, podobnie jak w roku ubiegłym, razem z targami PGA przygotowaliśmy dla Was Plebiscyt For Gamers 2019, w którym możecie wybrać najlepsze, oczywiście Waszym zdaniem, marki oraz produkty. Łącznie lista obejmuje aż 22 kategorie, tak więc trzeba trochę się naklikać, aby dotrzeć do końca ankiety, ale naprawdę warto, gdyż zamieściliśmy również dodatkowe pytanie otwarte. W jakim celu? Ano po to, aby potem wybrać trzy najciekawsze odpowiedzi i nagrodzić ich autorów atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Do wygrania jest kilka ciekawych sprzętów, z kartą graficzną GeForce RTX 2070 SUPER na czele (dokładną listę znajdziecie w zalinkowanym wpisie), zatem tym mocniej zachęcamy do poświęcenia kilku(nastu?) minut na wypełnienie ankiety (dostępnej pod tym linkiem). Jedną z kategorii, którą chcielibyśmy zaprezentować w niniejszym wpisie, są zasilacze. Poniżej znajdziecie listę wybranych przez nas modeli:

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze zasilacze

  Link do ankiety

 

Corsair TX550M 550W

Plebiscyt For Gamers 2019

Corsair to ceniony producent również w kwestii zasilaczy, nasz propozycja to niedoceniany zasilacz o kompaktowych wymiarach i częściowo modularnym okablowaniem.  TX550M 550W to połączenie prostoty, jakości i dobrej wydajności w rozsądnych pieniądzach. Wisienka na torcie jest 7 lat gwarancji i japońskie kondensatory za nieco ponad 300 zł.

be quiet! 600 W PURE POWER 11CM 80+Gold

Plebiscyt For Gamers 2019

Nie mogło zabraknąć zasialcza od cenionego niemieckiego producenta, naszym wyborem jest be quiet! Pure Power 11 600 W CM. To wydajny zasilacz, o wysokiej sprawności i znakomitej regulacji napięć. Jest bardzo cichy, dobrze wykonany oraz ma częściowo modularne okablowanie z taśmowymi odpinanymi wiązkami.

SeaSonic Focus Plus Gold 550W

Plebiscyt For Gamers 2019

Seasonic niekwestionowany lider w branży, a zasilacze tego producenta są wyznacznikiem jakości. Nasz typ to Seasonic Focus Plus 550 W, to całkowicie modularna konstrukcja, świetna jakość elektroniki, półpasywna praca chłodzenia, parametry elektryczne oraz długa 10-letnia gwarancja w połączeniu z niezłą ceną robią spore zamieszanie.

SilentiumPC Supremo FM2 750 W

Plebiscyt For Gamers 2019

SilentiumPC to niekwestionowany lider na polskim rynku w kategorii zasilaczy ATX. SPC ma w ofercie nie tylko budżetowe jednostki pokroju Vero L2/M2, ale również wydajne modele z certyfikatem sprawności 80 PLUS Gold, jak Supremo FM2. Naszym typem jest flagowy model SilentiumPC FM2 750 W, który jakością elektroniki oraz parametrami elektrycznymi nie odstaje od bardziej renomowanej konkurencji.

Super Flower Leadex III 550W

Plebiscyt For Gamers 2019

Super Flower może nie jest aż tak rozpoznawalną marką na naszym Polskim rynku, a wspomnę tylko że to największy konkurent dla Seasonic. Leadex III 550W (NESF-068) to najnowszy zasilacz z certyfikatem 80 PLUS Gold, który ma konkurować z PSU serii Focus Plus od Seasonic.Leadex III ma wyznaczać w przyszłości nowy standard w swoim segmencie. Jedną z ciekawszych cech jest optymalizacja trybów pracy półpasywnej, ponieważ mamy dwa takowe, zależne od temperatury.

Asus ROG Thor 80 Plus Platinum 850W

Plebiscyt For Gamers 2019

Asus ROG Thor 1200 W to zasilacz niesamowity w każdym aspekcie. Asus na dawcę swojego prawdziwie gamingowego zasilacza ROG Thor wybrał jednostkę od najbardziej cenionego producenta, jakim jest Seasonic i jego topową platformę PRIME Ultra z Platynowym certyfikatem sprawności 80 PLUS Platinum. Sama podstawa oferuje półpasywną pracę układu chłodzenia, całkowicie modularne okablowanie czy najwyższej jakości elektronikę z japońskimi kondensatorami. Oczywiście otrzymujemy wyświetlacz OLED oraz podświetlanie RGB elementów obudowy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze zasilacze

 0