Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepszy polski sklep internetowy

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepszy polski sklep internetowy

Plebiscyt For Gamers 2019 - najlepszy sklep internetowy

Jako, że obecny rok powoli zmierza ku końcowi, przyszedł czas na dokonanie pewnych podsumowań. Nie ulega wątpliwości, że był to bardzo gorący okres - oczywiście nie w każdej kategorii produktowej działo się naprawdę dużo, bo zdarzały się i takie, gdzie sytuacja nie zmieniła się zbyt mocno, ale jednak nie można przejść obojętnie wobec co najmniej kilku istotnych wydarzeń. Mamy tu na myśli chociażby niedawną premierę procesorów Ryzen 3000 bazujących na nowej architekturze Zen 2, odświeżonych kart graficznych GeForce RTX z dopiskiem SUPER, czy też akceleratorów z rodziny Navi. Poza tym inni producenci też wprowadzili trochę interesującego sprzętu, chociażby ciekawe modele obudów, monitorów czy dysków SSD zgodnych ze standardem PCI Express 4.0. Jest więc w czym wybierać, jeśli mielibyśmy wskazać najważniejsze wydarzenia.

Wypełnij ankietę Plebiscytu For Gamers 2019, odpowiedz na pytanie otwarte i wygraj kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER Founders Edition.

Dlatego też, podobnie jak w roku ubiegłym, razem z targami PGA przygotowaliśmy dla Was Plebiscyt For Gamers 2019, w którym możecie wybrać najlepsze, oczywiście Waszym zdaniem, marki oraz produkty. Łącznie lista obejmuje aż 22 kategorie, tak więc trzeba trochę się naklikać, aby dotrzeć do końca ankiety, ale naprawdę warto, gdyż zamieściliśmy również dodatkowe pytanie otwarte. W jakim celu? Ano po to, aby potem wybrać trzy najciekawsze odpowiedzi i nagrodzić ich autorów atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Do wygrania jest kilka ciekawych sprzętów, z kartą graficzną GeForce RTX 2070 SUPER na czele (dokładną listę znajdziecie w zalinkowanym wpisie), zatem tym mocniej zachęcamy do poświęcenia kilku(nastu?) minut na wypełnienie ankiety (dostępnej pod tym linkiem). Jedną z kategorii, którą chcielibyśmy zaprezentować w niniejszym wpisie, są polskie sklepy internetowe. Poniżej znajdziecie listę wybranych przez nas firm:

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepszy polski sklep internetowy

  Link do ankiety

 

Alsen.pl

Plebiscyt For Gamers 2019

Alsen.pl - sieć ta powstała już w 2003 roku i obecnie pochwalić może się 390 salonami komputerowymi na terenie całego kraju. Oznacza to, że Alsen jest największą siecią partnerską branży komputerowej w Polsce. Sklepy tej sieci znajdują się praktycznie we wszystkich miastach w kraju i znajdziemy w nich m.in. markowe zestawy komputerowe (w tym zestawy marki własnej Alsen i Triline z 3-letnią gwarancją), notebooki, netbooki, wszelkiego rodzaju komponenty i peryferia komputerowe oraz akcesoria multimedialne, ale również urządzenia mobilne, AGD czy GPS.

Amazon

Plebiscyt For Gamers 2019

Amazon to największy internetowy sklep na świecie, a w jego ofercie znajdziemy praktycznie wszystko, w tym interesujący nas sprzęt komputerowy. Fakt, że jest to globalna sieć, daje wymierne korzyści, ponieważ często możemy zaopatrzyć się w produkty normalnie niedostępne na naszym rynku i to z darmową i błyskawiczną wysyłką do naszego kraju (np. z niemieckiego oddziału). Pozwala to także korzystać z promocji, które omijają Polskę, a ogromna oferta oznacza też atrakcyjne ceny.

Komputronik

Plebiscyt For Gamers 2019

Komputronik to kolejny sklep, którego nie trzeba za bardzo przedstawiać. Komputronik S.A. z centralą w Poznaniu i Centrum Dystrybucyjnym w podpoznańskich Komornikach jest bowiem obecny na rynku od 1996 roku, a firma jest klasyfikowana w pierwszej dziesiątce największych spółek teleinformatycznych w Polsce. Poza tym, sieć posiada prawie 200 salonów własnych, franczyzowych oraz partnerskich na obszarze całego kraju.

Morele.net

Plebiscyt For Gamers 2019

Morele.net to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych komputerowych sklepów internetowych w Polsce, a swoją pozycję zawdzięcza atrakcyjnym cenom oraz bogatej ofercie, na którą składa się ponad 1 mln produktów. Dzięki temu miesięcznie sklep odwiedza 2 mln osób, a codziennie składane jest w nim 5 tysięcy zamówień.

ProLine

Plebiscyt For Gamers 2019

ProLine to internetowy sklep komputerowy, którego korzenie sięgają 1993 roku! Firma chwali się, że ponad 97% zamówień realizowane jest tego samego dnia! Wielu klientów chwali sobie jej myszki dla graczy i klawiatury mechaniczne. ProLine  posiada sieć sklepów komputerowych na terenie kraju  w miastach takich jak Wrocław, Poznań, Lubin, Legnica, Leszno, Katowice, Gliwice, Kalisz, Bytom, Trzebnica, Opole. Jej mocnym atutem są też częste promocje na laptopy czy tablety.

Sferis

Plebiscyt For Gamers 2019

Sferis to sieć sklepów obecna w naszym kraju już od ponad 20 lat i od 2007 roku wchodząca w skład grupy ACTION. Liczba punktów sprzedaży stacjonarnej Sferis przekracza 100, a ponadto firma może pochwalić się szybkim czasem realizacji zamówień (w 90% przypadków poniżej doby) oraz odsetkiem zadowolonych klientów przekraczającym 95%.

X-kom

Plebiscyt For Gamers 2019

X-kom - w naszym plebiscycie nie mogło zabraknąć także X-kom. Historia tej marki sięga 2002 r., czyli otwarcia pierwszego salonu stacjonarnego. Dziś x-kom to 24 nowoczesne salony stacjonarne w całej Polsce, jeden z najczęściej wybieranych sklepów internetowych w kraju i największy sprzedawca na Allegro. Sklep cieszy się wysokim zaufaniem konsumentów (zwycięzca rankingu Zaufane Opinie Ceneo 2017) i 99% jego klientów poleca w nim zakupy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepszy polski sklep internetowy

 0