Plebiscyt ITHardware For Gamers 2023. Wystartował drugi etap! Zagłosuj i wygraj!

Plebiscyt ITHardware For Gamers 2023. Wystartował drugi etap! Zagłosuj i wygraj!

Drugi etap Plebiscytu ITHardware For Gamers 2023 właśnie wystartował. Po 14 dniach od pierwszego ogłoszenia i etapu, w którym zbieraliśmy wszystkie propozycje z każdej kategorii produktowej nastąpił czas na głosowanie! Pamiętaj. Do wygrania jest aż 120 nagród - w tym karta graficzna GeForce RTX 3060 Ti GDDR6X!

Plebiscyt ITHardware For Gamers 2023 wystartował dokładnie 14 marca bieżącego roku i wczoraj minął ostatni dzień pierwszego etapu, w którym to zainteresowani czytelnicy mogli zgłaszać swoje propozycje w każdej kategorii produktowej. Pojawiło się ich całe mnóstwo, ale oczywiście wybraliśmy wyłącznie te, które pojawiały się najczęściej. Dziś macie jednak już możliwość zagłosowania na swojego faworyta z każdej kategorii, niezależnie od tego czy jest to produkt, czy marka. Od dziś zbieramy również zgłoszenia w formie odpowiedzi na pytanie, które - po spełnieniu wszystkich założeń - wezmą udział w konkursie. 120 nagród, w tym karta graficzna GeForce RTX 3060 Ti GDDR6X czeka!

Plebiscyt ITHardware For Gamers 2023: Etap 2 - głosowanie

Każdy ma prawo zagłosować na maksymalnie dwa produkty z każdej kategorii, ale należy zagłosować na przynajmniej jeden w każdej kategorii, by zgłoszenie zostało uznane za poprawne. Etap drugi już wystartował i potrwa kolejne 14 dni - po tym okresie nastąpi etap trzeci, w którym wytypowani zostaną zwycięzcy w każdej kategorii produktowej. W drugim etapie głosowanie zostało połączone z odpowiedzią na pytanie konkursowe naszego Plebiscytu (do wygrania karta graficzna GeForce RTX 3060 Ti GDDR6X) i odpowiedź na nie jest konieczna do tego, by wziąć w takim konkursie udział.

Jak wyglądają poprawne zgłoszenia w etapie 2? To proste!

  • Zagłosuj na przynajmniej jeden i maksymalnie dwa produkty w każdej kategorii
  • Wpisz swój adres e-mail, na który zostanie wysłane potwierdzenie zgłoszenia
  • Zaakceptuj postanowienia w Regulaminie i udowodnij, że nie jesteś robotem (no chyba, że jesteś, ale sprytnie udajesz, że nie jesteś. Winszujemy!)
  • Odpowiedz na pytanie konkursowe
  • Kliknij w link aktywacyjny, który został wysłany na Twój adres e-mail
Plebiscyt ITHardware For Gamers 2023

Plebiscyt ITHardware For Gamers 2023: Etap 3 - ogłoszenie zwycięzców

15.04.2023 roku nastąpi ogłoszenie wyników Plebiscytu ITHardware For Gamers 2023. Wygrywa ten produkt (lub marka), który uzyskał największą liczbę głosów. Producenci urządzeń (lub marka) zostaną nagrodzeni naszą specjalnie przygotowaną statuetką, a wszystkie poprawne zgłoszenia czytelników zostaną poddane analizie. Wygrywa poprawne zgłoszenie, którego odpowiedź na pytanie konkursowe spodobała nam się najbardziej!

Gra jest jak widać warta świeczki, bo wygrać można aż 120 nagród, w tym naprawdę dobry sprzęt pod postacią fotela gamingowego, klawiatury lub karty graficznej NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti GDDR6X. Z góry dziękujemy wszystkim czytelnikom, którzy wzięli udział w Plebiscycie. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się drogą mailową. Prosimy też zapoznać się z regulaminem konkursu. Regulamin znajdziecie również na stronie Plebiscytu.

Aż 120 nagród w Plebiscycie ITHardware For Gamers 2023

Na czytelników, którzy poprawnie zgłoszą swój produkt w przynajmniej jednej kategorii w etapie 1, zagłosują na przynajmniej jeden produkt w każdej kategorii w etapie 2 (maksymalnie dwa produkty na jedną kategorię) oraz odpowiedzą na pytanie konkursowe, czekają atrakcyjne nagrody! Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy aż 120 szczęśliwców, którzy zgarną fizyczny sprzęt gamingowy lub kod aktywujący roczną licencję w oprogramowaniu EaseUS Partition Master. Co dokładnie czeka na zwycięzców?

Miejsce 1 - karta graficzna KFA2 NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti GDDR6X 1-Click OC

Miejsce 2 - Fotel gamingowy Genesis Nitro 650

Miejsce 3 - Klawiatura gamingowa Genesis Thor 303 TKL Silent Switch

Miejsce 4-120 - kod aktywujący roczną licencję oprogramowania EaseUS Parition Master

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt ITHardware For Gamers 2023. Wystartował drugi etap! Zagłosuj i wygraj!

 0