Postal 2 dostępny za darmo do zagrania

Postal 2 dostępny za darmo do zagrania

GOG.com udostępnił bezpłatnie grę Postal 2, którą przypiszemy do konta przez ograniczony czas. Warto odświeżyć sobie tę produkcję ze względu na debiut czwartego epizodu.

Postal 2 jest dostępny na GOG.com bez żadnych opłat. Grę przypiszemy do swojego konta na stałe do 22 kwietnia do godziny 23:30 czasu polskiego. Co ciekawe to nie pierwszy raz gdy GOG udostępnia tę produkcję za darmo, a poprzednia okazja miała miejsce jakiś czas temu. Z pewnością to dobry moment, by jeżeli jeszcze nie mamy tego tytułu w bibliotece przygarnąć go do siebie, ponieważ 20 kwietnia zadebiutowała najnowsza odsłona serii Postal 4: No Regerts, którą do 27 kwietnia kupimy w tym sklepie 20% taniej za 114,39 złotych.

Postal 2 jest dostępny za darmo na GOG.com.

Postal 2 to gra wydana 14 kwietnia 2003 roku. Bohaterem tytułu jest wkurzony"Koleś z Postala, który postanawia zniszczyć wszystko, co napotka po drodze za pomocą dostępnego arsenału broni. Do dyspozycji graczy oddano 20 misji, zaś całość działa na silniku UNREAL Warfare Engine, dzięki czemu obiekty i otoczenie jak na tamte lata wyglądały dość realistycznie. Seria doczekała się nowej części w postaci Postal 4: No Regerts, który wyszedł z trwającego trzy lata wczesnego dostępu w bieżącym miesiącu.

Historia ma miejsce parę lat po wydarzeniach z wcześniejszych części, a my ponownie przejmujemy kontrolę nad "Kolesiem z Postala", który razem ze swym czteronożnym przyjacielem Champem ruszają na podbój Stanów Zjednoczonych. Podczas jednego z postojów w Arizonie bohater zostaje okradziony z dobytku i pozostawiony bez środków do życia trafia do miasta Edensin, żeby tam zacząć wszystko od nowa. Warto zaznaczyć, że każdy Postal posiada dużą dawkę brutalności.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Postal 2 dostępny za darmo do zagrania

 0