Poznaj technologię Quantum Dot i weź udział w kreatywnym konkursie MSI

Poznaj technologię Quantum Dot i weź udział w kreatywnym konkursie MSI

MSI prezentuje technologię kropek kwantowych znaną jako Quantum Dot, którą stosuje w swoich monitorach. Przy okazji firma zaprasza do kreatywnego konkursu z interesującymi nagrodami.

MSI w monitorach używa technologii kropek kwantowych znaną jako Quantum Dot. To nanokryształy zdolne do pochłaniania światła. Podświetlone dają bardzo precyzyjny kolor i zapewniają realistyczny obraz. Technologia ta pozwala doświadczyć obrazu w gamie ponad miliarda kolorów. Dzięki inteligentnemu procesorowi, każdy kadr wyświetlany na monitorze jest poprawiany i udoskonalany. Jednocześnie producent zorganizował konkurs, w którym do wygrania są różne nagrody. By wziąć w nim udział należy przygotować pracę, w której przedstawi się jaką rolę odgrywają kolory w naszym życiu.

MSI w monitorach używa technologii kropek kwantowych znaną jako Quantum Dot. To nanokryształy zdolne do pochłaniania światła.

Poznaj technologię Quantum Dot i weź udział w kreatywnym konkursie MSI

Całość może być wykonana w formie zdjęcia, wideo lub innej dowolnej pracy kreatywnej. Gotowy projekt należy opublikować publicznie na Facebooku, Instagramie lub TikToku z oznaczeniem MSI Gaming Poland i sloganem "Pokaż kolory swojego życia z #MSIQuantumDot". Następnie trzeba zgłosić pracę poprzez formularz na stronie konkursu pod tym linkiem. Twórca najlepszej pracy zostanie nagrodzony monitorem MSI MAG274QRF-QD oraz komputerem MSI MAG Infinite S3. Z kolei każda osoba z miejsca od 2. do 5. zostanie wyróżniona zestawem gadżetów marki MSI, składającym się m.in. z plecaka, bluzy oraz breloka ze smokiem. Swoje prace można zgłaszać do 19 grudnia.

Poznaj technologię Quantum Dot i weź udział w kreatywnym konkursie MSI

Przy okazji warto zapoznać się z nowym sprzętem MSI m.in. komputerami All-in-One z serii MSI Modern AM242 i Modern AM272 obsługującymi najnowsze procesory Intel Core 12. generacji oraz system Windows 11 i wyposażone w technologię MSI Anti-Flicker, która eliminuje migotanie i skutecznie zmniejsza zmęczenie oczu spowodowane długotrwałym użytkowaniem. Dochodzi do tego jeszcze monitor Summit MS321 posiada panel o rozdzielczości 4K (3840x2160), 136% sRGB i 95% DCI-P3. Summit MS321UP jest również fabrycznie skalibrowany, aby zagwarantować odpowiednią wierność kolorów.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaj technologię Quantum Dot i weź udział w kreatywnym konkursie MSI

 0