Poznaliśmy kolejne gry, które odbierzemy za darmo w Epic Games Store (akt.)

Poznaliśmy kolejne gry, które odbierzemy za darmo w Epic Games Store (akt.)

Poznaliśmy gry, które będą dostępne w Epic Games Store za darmo od przyszłego czwartku. Zastąpią one Terraforming Mars obecnego w EPGS od wczoraj.

Epic Games Store ujawnił, że od najbliższego czwartku 12 do 19 maja odbierzemy bez żadnych opłat dwie gry: Prey z 2017 roku i Jotun: Valhalla. Najbardziej interesującą propozycją jest Prey, czyli wersja sprzed pięciu lat, za której powstanie odpowiada Arkane Studios, autorzy Wolfenstein: Youngblood oraz Deathloop. Historię umieszczono na pokładzie Talosa I stacji kosmicznej orbitującej w 2032 roku wokół Księżyca. Kierujemy poczynaniami kluczowego obiektu eksperymentalnego mającego na zawsze odmienić losy ludzkości. Sprawy nie poszły jednak w dobrym kierunku, ponieważ stację opanowali Obcy, którzy obrali nas za cel. Musimy nie tylko przetrwać, ale też odkryć tajemnice Talosa I i swojej przeszłości.

Od 12 do 19 maja w Epic Games Store odbierzemy za darmo gry Prey (2017) oraz Jotun: Valhalla.

Prey to gra z gatunku thrillera Sci-Fi, w której graczowi cały czas towarzyszy poczucie zagrożenia. Przeciwnicy mogą pojawić się nagle i wyskoczyć nawet z najmniej oczekiwanego miejsca. Jotun to tytuł akcji z ręcznie rysowaną grafiką, osadzony w mitologii nordyckiej. Podczas zabawy wcielamy się w Thorę, wikińską wojowniczkę. Nie zginęła ona chwalebną śmiercią i teraz musi udowodnić bogom, że jest warta Valhalli. Rozgrywkę Jotun obserwujemy z rzutu izometrycznego. Całość złożono z dziewięciu poziomów czyśćca. Do 19 maja odbierzemy z kolei Terraforming Mars.

Terraforming Mars jest grą planszową, której akcja rozgrywa się w 2400 roku na Marsie. Naszym zadaniem jako przedstawiciela jednej z wybranych korporacji pozostaje próba przystosowania Czerwonej Planety do życia dla człowieka. W trakcie rozgrywki toczonej w turach wznosimy budynki, wydobywamy surowce, jednocześnie dosotoswując planetę, co odbywa się małymi kroczkami. Wszystkie strony zainteresowane podbojem Marsa rywalizują ze sobą, utrudniając zaliczanie powierzonych zadań. Za powstanie tytułu odpowiada FryxGames.

Aktualizacja 12.05.2022

Prey (2017) i Jotun: Valhalla są już dostępne do odebrania za darmo w Epic Games Store. Dodatkowo udostępniono jeszcze jedną produkcję Redout: Enhanced Edition. 19 maja gry zastąpi tajemniczy tytuł.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy kolejne gry, które odbierzemy za darmo w Epic Games Store (akt.)

 0