Prince of Persia: The Sands of Time Remake mocno opóźniony. Gra nie zadebiutuje w tym roku

Prince of Persia: The Sands of Time Remake mocno opóźniony. Gra nie zadebiutuje w tym roku

Fani gier Ubisoftu mają zapewne oczekiwania związane z E3, które startuje w ten weekend (oficjalnie dopiero w przyszłym tygodniu, ale wydawcy organizują swoje wydarzenia nieco wcześniej). Chociaż francuska firma ma nowe projekty do pokazania i nowe wieści na temat wcześniej ogłoszonych gier, na konferencji zabraknie kilku mocno wyczekiwanych tytułów, w tym Prince of Persia: The Sands of Time Remake. Nie mamy dobrych wieści dla wszystkich fanów Księcia, gdyż nowa wersja tej klasycznej już odsłony jego przygód zalicza kolejne, tym razem naprawdę długie opóźnienie, co sugerować może, że projekt nie znajduje się obecnie w najlepszym stanie. Fakt, że gra nie pojawi się nawet na E3 w formie trailera czy materiału z rozgrywki, sugerować może duże problemy z tą produkcją.

Remake Prince of Persia nie pojawi się podczas Ubisoft Forward, który odbędzie się w ten weekend w ramach E3 2021.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake mocno opóźniony. Gra nie zadebiutuje w tym roku

Na Twitterze Ubisoft ogłosił, że remake Prince of Persia nie pojawi się podczas Ubisoft Forward, który odbędzie się w ten weekend, (sobota, 12 czerwca) w ramach E3 2021. Wiadomość brzmi: „Prince of Persia: The Sands of Time Remake nie będzie pokazany na Ubisoft Forward. Robimy duże postępy, aby nasza gra została wydana w przyszłym roku, ale nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby dzielić się dodatkowymi informacjami”. Oświadczenie potwierdza, że ​​remake został oficjalnie po raz kolejny opóźniony i nie ukaże się w 2021 roku. Kiedy Ubisoft po raz pierwszy ogłosił grę we wrześniu zeszłego roku, Prince of Persia: The Sands of Time Remake zadebiutować miał w styczniu 2021 roku, a następnie produkcja została później przesunięta na marzec 2021 roku. Teraz dowiadujemy się, że gra ukaże się dopiero w 2022 roku.

Twórcy Prince of Persia: The Sands of Time Remake odnoszą się do krytyki ich gry

Chociaż opóźnienia są rozczarowujące dla wielu fanów, to w tym przypadku może to być dobra wiadomość. Kiedy remake został po raz pierwszy pokazany w zeszłym roku, wielu miało problem z kierunkiem artystycznym i jakością oprawy graficznej gry. Tak duże opóźnienie sugerować może duże zmiany, a niewykluczone, że projekt został skasowany i jest przygotowywany od początku. Gra prawdopodobnie będzie wyglądać zupełnie inaczej, kiedy w końcu ujrzy światło dzienne na początku 2022 roku. Prince of Persia: The Sands of Time było świetną grą, która wprowadziła Księcia w XXI wiek (choć wbrew pozorom nie była to pierwsza trójwymiarowa odsłona jego przygód), więc mamy nadzieję, że remake odda należyty hołd tej grze. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Prince of Persia: The Sands of Time Remake mocno opóźniony. Gra nie zadebiutuje w tym roku

 0