PS Plus - poznaliśmy styczniową ofertę Sony

PS Plus - poznaliśmy styczniową ofertę Sony

Sony podało listę gier, które trafią do styczniowego PS Plus. Wprawdzie nie ma na niej hitów, ale każdy gracz, a zwłaszcza fani produkcji wyścigowych powinni znaleźć coś dla siebie.

Posiadacze usługi PS Plus w styczniu 2022 roku dostaną następujące gry: DiRT 5 (PS4 & PS5), Persona 5 Strikers (PS4) oraz Deep Rock Galactic (PS4 & PS5). Nie jest to wybitny zestaw, ale tak jak wspominamy, każdy gracz powinien znaleźć tu coś dla siebie. Na uwagę zasługuje Dirt 5, który trafił do sprzedaży w listopadzie ubiegłego roku, zaś za jego powstanie odpowiada studio Codemasters kupione przez Electronic Arts. Piąta odsłona serii jest dedykowana rajdom samochodowym, natomiast tryb kariery poświęcono historii mistrzów AJ i Bruno Duranda. Tytuł oferuje nie tylko wariant solo, ale również tryb wieloosobowy do maksymalnie 12 osób, aczkolwiek to właśnie wariant fabularyzowany stanowi trzon całości.

Do PS Plus w styczniu trafią DiRT 5 (PS4 & PS5), Persona 5 Strikers (PS4) oraz Deep Rock Galactic (PS4 & PS5).

DiRT 5 działa na silniku OnRush i opiera się na zręcznościowej rozgrywce. Persona 5 Strikers to klasyczny slasher z elementami RG wydany w lutym 2021 roku stanowiący on spin-off piątej części. Akcja rozgrywka się pół roku po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej, po których grupa kierowana przez Jokera przygotowuje się do wyprawy wakacyjnej. Dziwne zdarzenia, do których dochodzi w Japonii wymagają jednak uwagi głównych bohaterów. Zabawa polega na wykonywaniu dostępnych zadań oraz zwiedzaniu lokacji. Nie brakuje też opartej na zręczności walce z napotkanymi przeciwnikami. Co ważne w trakcie przygody kierujemy nie tylko Jokerem.

Lista gier w styczniowym PS Plus:

  • DiRT 5 (PS5/PS4)
  • Deep Rock Galactic (PS5/PS4)
  • Persona 5 Strikers (PS4)

Deep Rock Galactic to kooperacyjna gra FPS dla 1-4 graczy, w której według deweloperów możemy niszczyć całkowicie rozmaite obiekty. Za projekt odpowiada duńskie studio Ghost Ship Games. W grze kierujemy poczynaniami krasnoludzkich astronautów wydobywających surowce z obcych planet. Zabawa polega na współpracy z innymi graczami a do wyboru mamy łącznie cztery klasy postaci: Gunner, Driller, Navigator oraz Engineer. Na koniec warto przypomnieć, że subskrybenci PS Plus do 3 stycznia, czyli momentu udostępnienia nowej kolekcji gier mogą odebrać za darmo Godfall: Challenger Edition, Lego DC Super Villains czy The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: PS Plus - poznaliśmy styczniową ofertę Sony

 0