Pułapka na niedźwiedzie, nowa operacja i wersja mobilna. Garść nowych przecieków o Counter-Strike 2

Pułapka na niedźwiedzie, nowa operacja i wersja mobilna. Garść nowych przecieków o Counter-Strike 2

Pierwsze emocje po oficjalnym ogłoszeniu Counter-Strike 2 oraz udostępnieniu wybranym graczom bety jeszcze nie opadły. Mimo to, poznaliśmy już całkiem sporą porcję przecieków na temat gry. Jeśli wierzyć nowym doniesieniom, w Counter-Strike 2 pojawią się nowe bronie, kolejna operacja, a być może powstanie nawet... wersja mobilna... tak, na smartfony.

Po ponad dekadzie od debiutu Counter-Strike: Global Offensive, Valve wreszcie ujawniło nową odsłonę serii. Counter-Strike 2 wywołał w sieci niemałe emocje, a na jego temat pojawiło się mnóstwo komentarzy. Aktualnie wybrani przez Valve - na nie do końca znanych nam zasadach - gracze mogą cieszyć się dostępem do wersji beta, która ostatnio i tak wyciekła do sieci. Wyciekła również spora garść informacji o tym, jakich aktualizacji do Counter-Strike 2 możemy spodziewać się w najbliższej przyszłości. Przede wszystkim nowe bronie, a raczej dodatki do nich.

Autor przecieku zauważył także wzmiankę o "pet_capsule". Dokładnie, gdybyście nie mieli wydawać na co pieniędzy, będziecie mogli kupić sobie na przykład customowy wygląd kurczaka w grze.

Przecieki mówią o nowym rodzaju granatu zapalającego o nazwie "Tripwire", który ma zostać wprowadzony do trybu Danger Zone. Wszystko wskazuje na to, że granat będzie aktywowany w momencie, kiedy gracz (przeciwnik) nadepnie na linkę. W plikach odnaleziono także... pułapkę na niedźwiedzie. Ta również ma trafić do trybu Danger Zone.

Ostatnim przedmiotem jest broń nazwana "Pipe". Na tę chwilę nie jest jasne, czy będzie ona pełnić rolę granatu, czy może będzie to najzwyklejsza rurka do walki wręcz. Raczej pewne jest natomiast, że "Pipe", podobnie jak wcześniej omawiane przedmioty, trafi do Danger Zone.

Mówi się, także, iż Counter-Strike 2 może pojawić się na innych platformach, w tym mobilnych. Pogłoski te nie są bezpodstawne, bowiem silnik Source 2 ma wspierać systemy iOS oraz Android, a ponadto w plikach gry odnaleziono już informacje sugerujące wypuszczenie Counter-Strike 2 również na innych platformach niż PC. Jeśli nowa odsłona CS-a pojawiłaby się w sklepach App Store oraz Google Play, to raczej byłaby osobną produkcją, bez połączenia z wersją na komputery.

Bardzo interesujące wydają się również doniesienia o nowej wersji systemu anti-cheat. "VAC Live" ma anulować mecz, jeśli w jego trakcie zostanie wykryte, że któryś z graczy korzysta z cheatów. Wygląd również na to, że Valve szykuje już nową, pierwszą dla Counter-Strike'a 2, operację.

Wskazuje na to dodanie rzeczy powiązany z OP12, w tym aż 3 nowych kolekcji broni: Counter-Strike, Pop Comic i Myth & Monsters. Autor przecieku zauważył także wzmiankę o "pet_capsule". Według niego, mogą być to skórki lub nowe modele na przykład dla kurczaków.

Dokładnie, gdybyście nie mieli wydawać na co pieniędzy, będziecie mogli kupić sobie na przykład customowy wygląd kurczaka w grze. To już koniec nowych (nieoficjalnych) informacji na temat Counter-Strike 2. Koniecznie dajcie znać, które z nich najbardziej się wam podobają. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pułapka na niedźwiedzie, nowa operacja i wersja mobilna. Garść nowych przecieków o Counter-Strike 2

 0