Razer Basilisk V3 - nowa myszka Razera to pogromca G502 Hero?

Razer Basilisk V3 - nowa myszka Razera to pogromca G502 Hero?

Razer wypuścił swoją najnowszą myszkę o nazwie Basilisk V3. Bezpośrednio konkuruje ona ze znanym i uwielbianym Logitech G502 Hero za sprawą innowacyjnej rolki.

Myszka posiada 10+1 w pełni programowalnych przycisków, które można przypisać do wywołania dowolnej akcji w programie Synapse. Do tego gracze otrzymują pełen zestaw 11-punktowego oświetlenia RGB Razer Chroma - również dowolna modyfikacja. Tutaj Razer zastosował podświetlenie rolki, dolnego boku myszki oraz logo producenta na górze. W myszce znajdziemy autorski sensor Razer Focus+ z 26K DPI oraz optyczne przełączniki o wytrzymałości 70 milionów kliknięć oraz opóźnieniu 0.2 ms. W środku znajduje się także wbudowana pamięć pozwalająca na zachowanie nawet 5 różnych profili ustawionych w Synapse.

Długo wyczekiwana, usprawniona wersja myszki Basilisk ma w sobie coś, co będzie bezpośrednio konkurować z Logitech G502 Hero. Inteligentną rolkę.

Kompletną nowością dla Razera jest zastosowana technologia wbudowanej rolki HyperScroll Tilt Wheel. W przeciwieństwie do Logitech 502 Hero, w którym użyta została zarówno rolka metalowa, jak i przełącznik do zmiany obrotu (z wyczuwalnego kliku do szybkiego, uwolnionego obrotu beztarciowego), w Razer Basilisk V3 mamy do dyspozycji jeden, dodatkowy tryb. Myszka działa dokładnie tak samo, ale w programie Synapse, dodatkowo możemy uruchomić tryb inteligentny, który sam stwierdzi kiedy blokadę rolki zwolnić. Jeśli nasze ruchy są typowe dla precyzyjnego korzystania z rolki, ta pozostaje w trybie zamkniętym. Jeśli jednak mocniej szarpniemy, system sam wykrywa ilość kliknięć i zwalnia blokadę. Cóż, trzeba stwierdzić, że dodatkowy tryb na pewno przypadnie użytkownikom do gustu. Oprócz tego, tak jak w G502 Hero, otrzymujemy jeszcze dwa kliki rolką - na boki.

Specyfikacja Razer Basilisk V3:

  • Sensor: Autorski, Razer Focus+ 26K DPI
  • 10+1 przycisków, w pełni programowalnych
  • Razer HyperScroll: Rolka działa w trzech trybach - klikalny, klikalny/wolny oraz wolny
  • Optyczne przyciski Razer o żywotności 70m kliknięć
  • Razer Chroma RGB, 11-punktowy system podświetlenia
  • Pamięć do przechowania 5 profili z funkcją Cloud
  • Ślizgacze PTFE
  • Waga: 101g (bez przewodu)
  • Wymiary: 129x62x43 mm
  • Cena: 69,99$ (około 329 zł)

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer Basilisk V3 - nowa myszka Razera to pogromca G502 Hero?

 0