Razer wprowadza nowości - W tym kontroler Xbox oraz... gamingowe nakładki na palce

Razer wprowadza nowości - W tym kontroler Xbox oraz... gamingowe nakładki na palce

Gamingowe, materiałowe nakładki na palce to nowość w portfolio znanego producenta peryferiów Razer. To oczywiście nie wszystko bo do sklepów trafi też sygnowany kontroler Xbox Series X/S.

Tego jeszcze nie było. Gamingowe nakładki na palce Razer. Produkt skierowany do graczy uwielbiających spędzać czas na rozrywce mobilnej, a producent zapewnia, że chroni nasze palce nie tylko przed ciepłem smartfona, ale także pozwala skórze oddychać i wchłania pot. Nakładki wykonane zostały z materiału przepuszczającego powietrze oraz nylonu, a dwie sztuki kosztują... 9,99 USD, czyli około 47-49 zł z VAT. Same nakładki według producenta łatwo wyczyścić pod bieżącą wodą i mają grubość zaledwie 0.9 mm. Te utrzymane są w znanych kolorach "acid green", a na froncie jednej nakładki znajdziemy logo producenta oraz napis na drugiej. Cóż, teraz tylko czekać aż wprowadzą wersję z RGB, dla prawdziwych graczy.

Razer wprowadza na rynek nakładki na palce dla graczy oraz kontroler Wolverine V2 w dwóch wersjach. Jakie mają cechy i ile kosztują?

Drugą nowością jest Razer Wolverine V2 Chroma, czyli kontroler do konsoli Xbox Series X i Series S oraz komputerów z systemem Windows 10. Kontroler ma zmienione przyciski główne oraz D-pada, w których to zastosowano autorskie przełączniki Mecha Tactile - te znamy z myszek Razera. Producent zapewnia, że przełączniki mają żywotność do 3 milionów kliknięć i wywołują akcję nawet 50% szybciej niż konkurencja (nie podano jaka). Dystans przycisku wynosi 0,65 mm. Dodatkowo Razer dorzucił 6 dodatkowych przycisków, które można przypisać do dowolnie wybranej opcji - wszystko dzięki Razer Controller Setup dla Xbox. Dodatkowe przyciski znajdują się na tyle oraz od spodu. Oprócz tego możemy w każdej chwili wymienić drążki analogowe na wyższe lub niższe, a triggery odpowiednio zmodyfikować przełącznikiem. Do wyboru dłuższy lub krótszy tryb nacisku. Na koniec oczywiście RGB, bo tego zabraknąć po prostu nie mogło. Tutaj producent zdecydował się dorzucić Razer Chroma, a podświetlenie kontrolować możemy - ponownie - za pomocą aplikacji Controller Setup.

Możemy kupić dwa rodzaje Wolverine V2. Jeden z RGB, a drugi bez, chociaż różnic między tymi dwoma jest więcej. Przede wszystkim, w wersji bez RGB, nie mamy możliwości odłączenia przewodu. Drugim mankamentem jest brak czterech dodatkowych przycisków, które znaleźć możemy w wersji Chroma. Okrągłego D-pada też nie znajdziemy, a na dodatek nie będziemy mogli dostosować wyglądu analogów. Ile to kosztuje? Za zwykłą wersję Wolverine V2 przyjdzie nam zapłacić 99 USD (około 485 zł z VAT), a za Chroma RGB już 150 USD, a więc aż 710 zł. Przypomnijmy na koniec, że zwykły pad bezprzewodowy do Series X kosztuje dziś około 280 zł. I jak? Podobają się nakładki na palce, czy takie same wydzierga Wam babunia i dorzuci RGB?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer wprowadza nowości - W tym kontroler Xbox oraz... gamingowe nakładki na palce

 0