Samsung Life Unstoppable: Dom Niepodzianek w wykonaniu koreańskiego producenta

Samsung Life Unstoppable: Dom Niepodzianek w wykonaniu koreańskiego producenta

Wczoraj odbył się specjalny pokaz Samsunga - Life Unstoppable. Mogliśmy oglądać w nim specjalnie przygotowane pokoje, w których znajdywały się różnego rodzaju urządzenia - od lodówek aż po smartfony. W taki sposób przypomniano nam o tym, jak gadżety potrafią ułatwić nasze życie.

Ciężko było nam przyzwyczaić się do zmian, które przyniosła pandemia. W domu zaczęliśmy spędzać coraz więcej czasu, a nudę zabijaliśmy za pomocą gadżetów. Samsung inspiruje nas do tego, by nasze miejsce odpowiednio urządzić i ukazuje zalety sprzętu producenta. Zacznijmy od kuchni. Tu znajdziemy modularne lodówki Bespoke, które można dowolnie modyfikować i rozbudowywać o kolejne części. Oprócz tego urządzenia AGD Infinite Line - piekarnik oraz płyta. Nie zabrakło filtra wody i zmywarki Bespoke. Czysto elektroniczne rzeczy również znalazły w kuchni zastosowanie. Galaxy Tab s7 FE, The Frame (telewizor) i soundbar serii S. W pralni znalazły się pralki AI Ecobubble oraz odkurzacz Bespoke.

Samsung Life Unstoppable to pokaz możliwości sprzętu koreańskiego producenta. Sprawdź jakie urządzenia dla Was przygotowano.

Dobrze też zaprezentowano miejsce w home office. Sprytnie umiejscowione urządzenie pozwala zarówno pracować, jak i konsumować treści - na przykładzie Smart Monitor, odświeżacza powietrza Bespoke Cube czy nawet monitora gamingowego Odyssey Neo G9. Nie zabrakło też salonu z centralnie umieszczonym telewizorem Neo QLED, sypialni z The Seriff i Sound Tower oraz domową salą kinową z projektorem The Premiere. CMO Samsunga EU - Benjamin Braun pisze: "W Samsung opracowujemy innowacje, które wykraczają poza oczekiwania użytkowników: od składanych telefonów przez telewizory prezentujące dzieła sztuki, aż po pralki, które piorą szybciej oszczędzając czas, detergenty i wodę." Tutaj możecie pooglądać film, w którym znajdziecie wszystkie opisywane tu rzeczy. Prawdziwy Dom Niespodzianek.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung Life Unstoppable: Dom Niepodzianek w wykonaniu koreańskiego producenta

 0