Sasha Grey pojawi się w dodatku do Cyberpunka 2077

Sasha Grey pojawi się w dodatku do Cyberpunka 2077

Sasha Grey niegdyś aktorka znana z filmów dla dorosłych dziś kojarzona ze streamingiem i platformą Twitch.tv wkracza do świata Cyberpunka 2077. Grey podłoży głos pod jedną z postaci występujących w nadchodzącym dodatku fabularnym.

Sasha Grey użyczy głosu jednej z postaci obecnych w DLC Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Była aktorka filmów dla dorosłych podzieliła się z fanami tą wiadomością na Twitterze ujawniając, iż wcieli się w Ash, DJ-kę radiową ze stacji 89,7 Growl FM, która zadebiutuje w Night City wraz z nadejściem rozszerzenia. Podłoży głos, aczkolwiek nie wiemy, czy dziewczyna użyczy też swojego wizerunku dla tej postaci. Próbki jej możliwości głosowych możemy posłuchać na poniższym nagraniu reklamującym Phantom Liberty, choć nie jest powiedziane wprost, kto zagrał prowadzącą nową stację radiową, sama zainteresowana szybko rozwiała wszelkie wątpliwości. Co ciekawe Ash będzie ważną osobą w najnowszej opowieści z uniwersum CP 2077.

Sasha Grey użyczy głosu jednej z postaci występujących w dodatku Cyberpunk 2077: Phantom Liberty.

Phantom Liberty jest pierwszym i zarazem jedynym dodatkiem fabularnym do Cyberpunka 2077. Opowieść zaoferuje klimaty szpiegowskiego thrillera. DLC zadebiutuje w 2023 roku wyłącznie na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S z pominięciem urządzeń poprzedniej generacji (PS4/Xbox One) ze względu na kłopoty techniczne jakie sprawiała ta wersja i jej ogromne niedopracowanie. Warto wspomnieć, że CD Projekt RED zakończył wspieranie właśnie tego wydania. Wprawdzie CP 2077 nie będzie w przyszłości rozwijany, ale studio nie zapomina o swej marce i zapowiedział ostatnio sequel wydanej w grudniu 2020 roku produkcji.

Natomiast obecność Sashy Grey w Cyberpunku 2077 jest o tyle ciekawa, ponieważ aktualnie amerykańska aktorka, modelka, pisarka chce też kojarzyć się z przyjaznym streamingiem i graniem w gry niż wcześniejszymi materiałami dla dorosłych. Tamten etap zamknęła lata temu a teraz rozwija swój kanał na platformie streamingowej Twitch.tv, który zgromadził aż 1,1 miliona obserwujących. Czekacie na dodatek do CP 2077 czy tytuł CD Projekt RED w wyniku licznych błędów zniechęcił was do ogrania go?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sasha Grey pojawi się w dodatku do Cyberpunka 2077

 0