Solidny jak cegła, ale mobilny. Oto głośnik Bluetooth Hama Power Brick 2.0

Solidny jak cegła, ale mobilny. Oto głośnik Bluetooth Hama Power Brick 2.0

Zabawa przy grillowaniu czy piknikowaniu w parku albo na działce lub plaży z muzyką z wodoodpornego głośnika Bluetooth 5.1? Albo w trakcie wycieczki rowerowej z przyjaciółmi? Żaden problem, gdyż dzięki uchwytowi z karabińczykiem najnowszy głośnik od marki Hama można przyczepić do gałęzi, torby lub plecaka. Dysponuje on 8 W mocy i złączem USB-C, a na jednym ładowaniu potrafi grać nawet 10 godzin.

Power Brick 2.0 to nowy głośnik w ofercie firmy Hama. Z tyłu urządzenia umieszczono przyciski do sterowania jego funkcjami (włącz/wyłącz, głośność, odtwarzanie/pauza, następny utwór). Wysokość sprzętu wynosi 6 cm, szerokość 17,3 cm, głębokość 5,3 cm, zaś waga to 330 g. A propos wiatru, który często lubi przenosić pył czy kurz, te nieprzyjemne niespodzianki (tak samo jak deszcz, wilgoć i zachlapanie) są mu niestraszne. A wszystko to dzięki standardowi wodoodporności IPX4. Z parametrów technicznych warto wspomnieć, że głośnik ma 8 watów mocy, a ładuje się go poprzez złącze USB typu C. Samo zasilanie energią litowo-jonowej baterii głośnika o pojemności 2500 mAh od zera do stanu pełnej gotowości zajmuje ok. trzy godziny.

Hama Power Brick 2.0 jest głośnikiem, którego wysokość wynosi 6 cm, szerokość 17,3 cm, głębokość 5,3 cm, zaś waga to 330 g.

Warto w tym miejscu podkreślić, że poziom naładowania akumulatora wskazują diody LED. Nie zabrakło tu też zintegrowanego zestawu głośnomówiącego, za pośrednictwem głośnika można
więc prowadzić rozmowy telefoniczne. Jest również możliwość podłączenia go do smartfona, laptopa czy tabletu za pomocą przewodu dzięki klasycznemu wejściu Jack 3,5 mm. Nie zabrakło tu też zintegrowanego zestawu głośnomówiącego, za pośrednictwem głośnika można więc prowadzić rozmowy telefoniczne. Jest również możliwość podłączenia go do smartfona, laptopa czy tabletu za pomocą przewodu dzięki klasycznemu wejściu Jack 3,5 mm.

Dodawany do zestawu karabińczyk w charakterystycznym i odcinającym się czerwonym kolorze sprawia, że głośnik Hama Power Brick 2.0 znajdzie zastosowanie podczas podróży np. wycieczek. Warto wspomnieć, iż jest to sprzęt bezprzewodowy, który można sparować z innym głośnikiem przy pomocy Bluetooth. Głośnik Hama Power Brick 2.0 oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej. Wyceniono go na około 249 złotych, z kolei gwarancja producenta wynosi dwa lata od momentu zakupu urządzenia.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Solidny jak cegła, ale mobilny. Oto głośnik Bluetooth Hama Power Brick 2.0

 0