PS Plus Extra i PS Plus Premium możemy wypróbować za darmo przez określony czas

PS Plus Extra i PS Plus Premium możemy wypróbować za darmo przez określony czas

PS Plus Extra i PS Plus Premium pozostają dostępne od zeszłego miesiąca. Dla graczy zastanawiających się nad wypróbowaniem jednego z dwóch abonamentów Sony przygotowało ciekawą propozycję.

PS Plus Extra oraz PS Plus Premium mają stanowić konkurencję dla Xbox Game Pass, który radzi sobie dość dobrze. Platformy dają szansę zagrania w sporo gier, na które nie moglibyśmy sobie pozwolić gdybyśmy kupowali je oddzielnie lub zwyczajnie nie chcemy gromadzić takiej kolekcji na stałe. Istnieją osoby rozważające skorzystanie z subskrypcji, ale wahają się, czy warto zapłacić choćby za jeden miesiąc. Sony postanowiło ułatwić im wybór, udostępniając darmowy okres próbny, który trwa 7 dni, krótko, lecz zawsze sprawdzimy platformę i jej ofertę. Tygodniowy trial obejmuje zarówno PlayStation Plus Extra, jak i Premium. Warto zauważyć, że te wersje próbne nie są dostępne osobno.

PS Plus Extra i PS Plus Premium możemy sprawdzić przez 7 dni za darmo.

PS Plus przez 7 dni za darmo

Ponadto wersje próbne nie pojawią się, jeśli jesteśmy aktywnym subskrybentem PlayStation Plus. W innym przypadku naszym oczom ukaże się opcja skorzystania z któregoś abonamentu za 0 złotych przez tydzień. Darmowa wersja próbna obejmuje wyłącznie 30-dniowy płatny plan. Jeżeli posiadacie konsole PlayStation, to warto skorzystać, tym bardziej iż początkowo nic nas to nie kosztuje, a później zawsze możemy anulować subskrypcję i nie zapłacić ani grosza. Trial nie obejmuje opcji PS Plus Essential. Usługę aktywujemy na tej stronie.

Nowe PS Plus oferowane jest w trzech wariantach: PS Plus Premium, PS Plus Extra oraz PS Essential. Pierwszy zawiera dema gier i katalog tytułów Ubisoft+ Classic, darmowe produkcje rozdawane co miesiąc czy specjalne rabaty. Drugi dodatkowo proponuje miejsce w chmurze i zawartość ekskluzywną a trzeci to w zasadzie podstawowy PlayStation Plus i dlatego też jest najtańszy, bo kosztuje 37 zł rocznie i 240 złotych rocznie. Korzystacie z nowego PS Plus albo macie taki zamiar a może wolicie Xbox Game Pass?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: PS Plus Extra i PS Plus Premium możemy wypróbować za darmo przez określony czas

 0