Spider-Man: Miles Morales. Sony ujawnia datę premiery na PC i podaje wymagania sprzętowe

Spider-Man: Miles Morales. Sony ujawnia datę premiery na PC i podaje wymagania sprzętowe

Sony ujawniło datę premiery Spider-Man: Miles Morales na PC, a także podało wymagania sprzętowe i listę nowości zmierzających do wersji komputerowej.

Spider-Man: Miles Morales zadebiutuje na komputerach 18 listopada i będzie dostępny na Steam oraz Epic Games Store za 219 złotych. Podobnie jak Marvel's Spider-Man na PC również ta edycja zawiera ulepszenia dla komputerów. Spider-Man: Miles Morales obsłuży ultraszerokie monitory 21:9, 32:9, 48:9, dostanie ray-tracing, DLSS Super Resolution, DLSS Frame Generation i NVIDIA Reflex, aby zwiększyć liczbę klatek na sekundę. W ustawieniach znajdziemy szereg opcji do wyboru m.in. jakość tekstur i filtrowanie, poziom szczegółowości, natężenie ruchu, pole widzenia, tryby renderowania w oknie czy trybie pełnoekranowym. Produkcja zaoferuje ulepszenia zarówno dla tańszych urządzeń, jak i tych najdroższych oraz najmocniejszych.

Spider-Man: Miles Morales zadebiutuje na PC 18 listopada.

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Spider-Man: Miles Morales. Do odpalenia gry w minimalnych detalach w rozdzielczości 720p przy zachowaniu 30 klatek na sekundę potrzebujemy PC wyposażonego w Intel Core i3-4160 lub odpowiednik AMD, 8 GB pamięci RAM i kartę graficzną GeForce GTX 950 albo AMD Radeon RX 470. Do grania w zalecanych konieczny będzie sprzęt z Core i5-4670, 3,4 GHz / Ryzen 5 1600, 3,2 GHz, 16 GB RAM i GeForce GTX 1060 6 GB / Radeon RX 580 8 GB. To zapewni rozgrywkę w 1080p i 60 fps. By zagrać w maksymalnych ustawieniach (4K 60 fps) potrzebujemy Core i7-12700 / Ryzen 9 5900X, 32 GB i GeForce RTX 3080 / Radeon RX 6950 XT. Do tego dysk SSD o pojemności 75 GB.

Spider-Man

 

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales rozgrywa się po wydarzeniach z podstawowego Spider-Mana, a nam przychodzi kierować poczynaniami tytułowego Milesa Moralesa, który poprzednio pełnił rolę poboczną. Nastoletni Miles Morales stara się przyzwyczaić do nowego otoczenia, jednocześnie idąc w ślady swojego mentora, Petera Parkera, i stawiając pierwsze kroki w roli Spider-Mana. Obecnie w przygotowaniu pozostaje Spider-Man 2, który zadebiutuje na PlayStation 5 w 2023 roku. Natomiast Spider-Man: Miles Morales to kolejna premiera gry z PlayStation, w tym miesiącu trafi na PC Uncharted: Legacy of Thieves Collection.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Spider-Man: Miles Morales. Sony ujawnia datę premiery na PC i podaje wymagania sprzętowe

 0