Squid Game: The Challenge zapowiedziany. Netflix ogłasza prawdziwe zawody z astronomiczną nagrodą

Squid Game: The Challenge zapowiedziany. Netflix ogłasza prawdziwe zawody z astronomiczną nagrodą

Serial Netflixa Squid Game, opowiadający o ludziach, którzy ryzykują życiem, a czasem zabijają się nawzajem w telewizji, aby spłacić swoje długi, doczeka się programu typu reality show emitowanego na platformie. 

Netflix w ostatnich dniach ogłosił, że Squid Game powróci z drugim sezonem, ale fani tego niezwykle popularnego serialu mogą liczyć na kolejne atrakcje. Platforma podzieliła się bowiem swoimi planami rozszerzenia serialu Battle Royale o prawdziwy teleturniej inspirowany fikcyjną rywalizacją, stanowiącą główny wątek serialu. Podobnie jak w Squid Game, w Squid Game: The Challenge zmierzy się ze sobą 456 graczy z całego świata, którzy będą walczyć o nagrodę w wysokości 4,56 miliona dolarów, która trafi do zwycięzcy. 

W Squid Game: The Challenge zmierzy się ze sobą 456 graczy z całego świata, którzy będą walczyć o nagrodę w wysokości 4,56 miliona dolarów. 

Chociaż Netflix wypuścił film promocyjny Squid Game, nie sprecyzował jeszcze, jakie rodzaje przeszkód czekają na uczestników. W publicznym oświadczeniu na temat nowego teleturnieju, wiceprezes Netflix, Brandon Riegg, mocno wychwalał twórcę Squid Game, Hwang Dong-hyuka i pochwalił się sukcesem serialu, co było jednym z powodów decyzji Netflix, aby przekształcić go w prawdziwy teleturniej. 

„Jesteśmy wdzięczni za jego wsparcie, teraz gdy przekształcamy fikcyjny świat w rzeczywistość w ramach tych ogromnych zawodów i swoistego eksperymentu społecznego” – powiedział Riegg. „Fani serialu dramatycznego czekają na fascynującą i nieprzewidywalną podróż, w której 456 uczestników z prawdziwego świata przechodzi przez największą rywalizację w historii, pełną napięcia i zwrotów akcji, z największą w historii nagrodą pieniężną na końcu”.

Podczas gdy oryginalny serial Squid Game jest koreańską produkcją, Netflix szuka anglojęzycznych uczestników z całego świata do nowego programu, a zapisy prowadzone są na oficjalnej stronie rekrutacyjnej. Zgłoszenia do udziału w Squid Game: The Challenge już się rozpoczęły, więc zainteresowani mogą zgłaszać swoje aplikacje. 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Squid Game: The Challenge zapowiedziany. Netflix ogłasza prawdziwe zawody z astronomiczną nagrodą

 0