Steam - 20 najbardziej wyczekiwanych premier. W zestawieniu trzy polskie gry!

Steam - 20 najbardziej wyczekiwanych premier. W zestawieniu trzy polskie gry!

Duma rozpiera. Wśród najbardziej wyczekiwanych premier przez użytkowników Steama znajdują się aktualnie aż trzy polskie gry wideo.

Na początku roku w zestawieniu najgorętszych premier na Steamie, opublikowanym przez SteamDB, pierwsze miejsce zajmowało Dying Light 2: Stay Human od Techlandu. W końcu na pierwsze miejsce wskoczył Elden Ring od From Software, ale druga pozycja w takim rankingu to w dalszym ciągu świetny wynik. Powody do radości mają także inni rodzimi deweloperzy. Na jedenastym miejscu rankingu znalazł się Frostpunk 2 autorstwa 11bit Studios, a na siedemnastym - Manor Lords od Slavic Magic (co ciekawe, pod tą nazwą figuruje... jedna osoba). Zestawienie powstało w oparciu o liczbę dodań poszczególnych tytułów do listy życzeń.

Dying Light 2, Frostpunk 2 i Manor Lords to trzy polskie gry, które znalazły się w pierwszej dwudziestce najbardziej wyczekiwanych premier na Steamie. Pierwsze miejsce zajmuje Elden Ring.

Najbardziej wyczekiwana przez użytkowników Steam gra - Elden Ring - to kolejna produkcja studia From Software, twórców Demon's Souls, Dark Souls, Bloodborne i Sekiro: Shadows Die Twice. Jej premierę zaplanowano na 22 lutego. Rodzime Dying Light 2: Stay Human to sequel ciepło przyjętego survival horroru. Wyczekiwane dzieło wrocławskiego Techlandu trafi do sklepów jeszcze wcześniej, bo 4 lutego. Na oficjalne terminy wydania Frostpunka 2 (strategii z elementami przygodowymi i naciskiem na survival) oraz Manor Lords (średniowiecznego sima, w którym będziemy budować miasta i wojować) musimy jeszcze poczekać.

Poniżej pełne zestawienie najbardziej wyczekiwanych premier wśród użytkowników Steama (według SteamDB):

 1. Elden Ring
 2. Dying Light 2
 3. Party Animals
 4. God of War
 5. Hollow Knight: Silksong
 6. The Day Before
 7. Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
 8. Total War: Warhammer III
 9. STALKER 2: Heart of Chernobyl
 10. Starfield
 11. Frostpunk 2
 12. Warhammer 40,000: Darktide
 13. Monster Hunter Rise
 14. Lost Ark
 15. Dwarf Fortress
 16. Karlson
 17. Manor Lords
 18. Company of Heroes 3
 19. Atomic Heart
 20. Victoria 3

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Steam - 20 najbardziej wyczekiwanych premier. W zestawieniu trzy polskie gry!

 0