Tak wygląda opakowanie dla procesorów Ryzen 7000. Poznaliśmy również ceny

Tak wygląda opakowanie dla procesorów Ryzen 7000. Poznaliśmy również ceny

Serwis Videocardz opublikował pierwsze zdjęcie przedstawiające nowe opakowanie dla procesorów AMD Ryzen 7000. Zdjęcie pochodzi podobno z wewnętrznego pokazu w AMD.

W przeszłości mieliśmy do czynienia z redesignem opakowań dla nowych procesorów i choć z w przypadku AMD były to zazwyczaj zmiany kosmetyczne i niewielkie, nowe zdjęcie przedstawiające opakowanie dla Ryzenów 7000 rzuca nieco więcej światła na to, czego można się spodziewać. Dodatkowo, serwis Videocardz dotarł do informacji potwierdzających finalne ceny nowych układów, choć te oczywiście należy brać z odpowiednią dozą sceptycyzmu, przynajmniej do momentu oficjalnej premiery AMD, która odbędzie się już 29 sierpnia.

Tak według źródła Videocardz ma prezentować się opakowanie dla najnowszych procesorów AMD Ryzen z serii 7000. Podoba się?

AMD Ryzen 7000 Lisa Su

Według przecieku, ceny za poszczególne jednostki się nie zmieniły, choć wyjątkiem są tutaj najwydajniejsze CPU nowej generacji. Za Ryzena 7 7700X przyjdzie nam podobno zapłacić 299 USD, co jeśli się okaże prawdą, będzie zapewne najchętniej wybieraną jednostką nowej rodziny, bo w taki sam sposób wyceniony został przecież znacznie słabszy Ryzen 5 5600X kilka lat temu. Dodatkowo, Ryzen 7 7800X ma kosztować przynajmniej 449$, Ryzen 9 7900X przynajmniej 549$, a Ryzen 9 7950X przynajmniej 799$.

Tak, jak już wspomnieliśmy, do wszystkich przecieków należy podchodzić z odpowiednim dystansem - a szczególnie do cen, które nie zostały jakkolwiek potwierdzone przez AMD. Tego dowiemy się dopiero na oficjalnej prezentacji, która odbędzie się 29 sierpnia. Mieliśmy w przyszłości przecieki, które nijak miały się do rzeczywistości, ponieważ cena jest z reguły dopięciem wszystkiego na ostatni guzik i często zdarza się tak, że jest poddawana korekcie nawet na kilka dni przed oficjalnymi pokazami. A Wy macie zamiar kupić najnowsze dzieło AMD czy zostajecie na zdecydowanie bardziej dziś opłacalnym AM4?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tak wygląda opakowanie dla procesorów Ryzen 7000. Poznaliśmy również ceny

 0