Tak wygląda "Czerwona Magia" - gamingowy smartfon ZTE

Tak wygląda "Czerwona Magia" - gamingowy smartfon ZTE

Nie dalej jak wczoraj pisaliśmy o tym, że Asus szykować może własny gamingowy smartfon, a tymczasem w sieci ukazały się pierwsze rendery prezentujące Red Magic, czyli telefon dla graczy marki Nubia należącej do ZTE.

Co prawda grafiki nie są najlepszej jakości, ale pomimo niskiej rozdzielczości i tak widać, w którym kierunku poszedł producent, jeśli chodzi o design i wygląda na to, że na tylnym panelu znalazł się podświetlany pasek LED (wiadomo, jak gaming, to nie może zabraknąć RGB :)). Czytnik linii papilarnych także umieszczono na "pleckach" i nad nim znajduje się pojedynczy aparat. Cała konstrukcja zdaje się być zaś tak wyprofilowana, by łatwiej trzymało się ją w dłoniach w poziomie (tryb krajobrazowy) w czasie grania. Na froncie warto zaś przede wszystkim zwrócić uwagę na bardzo cienkie ramki (szczególnie pod i nad ekranem), a sam wyświetlacz zdaje się być utrzymany w modnych ostatnio proporcjach 18:9.   

Szykuje się nam wysyp gamingowych smartfonów, bo do Razera i Xiaomi już wkrótce dołączy Nubia od ZTE

Red Magic - Nubia

O ile sam design określić można jako dość agresywny, co jest typowe w przypadku sprzętu dla graczy, to zdaje się, że Red Magic i tak będzie bardziej powściągliwy w tym aspekcie od Black Shark, czyli niedawno zapowiedzianego gamingowego smartfona marki Xiaomi. Naszą uwagę przykuł także czerwony przycisk umieszczony na prawym boku, który znajduje się nad regulacją głośności i Power. Zakładać można, że ten dedykowany będzie unikalnym funkcjom dedykowanym graczom, np. uruchamiać będzie Tryb Gry. Jeśli zaś chodzi o specyfikację, to z wcześniejszych przecieków wiadomo, że Red Magic otrzyma procesor Snapdragon 845 (o ile ZTE zdążyło nabyć układy przed banem ze strony amerykańskiego rządu) i 8 GB pamięci RAM. Oficjalna zapowiedź urządzenia powinna nastąpić wkrótce, niewykluczone, że już jutro.

Red Magic - Nubia

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tak wygląda "Czerwona Magia" - gamingowy smartfon ZTE

 0