Tania elektronika w Lidl. Za stówkę kupimy nawet dwie rzeczy!

Tania elektronika w Lidl. Za stówkę kupimy nawet dwie rzeczy!

Już od jutra startuje nowa promocja w markecie Lidl, w której będziecie mogli nabyć tanią elektronikę. Promocje podzielone są na dwie części. Inteligentny odkurzacz kupimy już jutro, a resztę elektroniki od 10 marca. Do wyczerpania zapasów!

Pierwszym urządzeniem objętym promocją jest autonomiczny, inteligentny robot sprzątający marki SilverCrest. Za 649 zł otrzymamy odkurzacz z pięcioma trybami czyszczenia, który współpracuje z oficjalną aplikacją do ściągnięcia ze sklepu Google Play i AppStore. Bateria w robocie wystarczy nawet na 90 minut odkurzania, a samo urządzenie jest wyposażone w akumulator 2400 mAh i łatwy do opróżniania pojemnik na kurz. Robota kupimy w promocji już jutro, tj. 03.03.2022 r.

Tania elektronika w Lidl już od jutra. Sprzęt kupimy w śmiesznie niskich cenach!

Lidl tania elektronika

Druga promocja rozpocznie się 10 marca 2022 roku, czyli za 8 dni. Tutaj już możemy nabyć sprzęt do domowego biura, dlatego jeśli pracujecie w trybie home office, powinna Was ta oferta zainteresować. Mamy bowiem ergonomiczną mysz bezprzewodową z odbiornikiem USB za 49,99 zł oraz klawiaturę gamingową (półmechaniczną) z podświetleniem RGB, regulowaną jasnością i Anti-Ghostingiem za 89,90 zł. W ofercie znajdzie się też niszczarka z funkcją nałożenia na kosz i poziomem bezpieczeństwa 2 oraz automatycznym trybem start/stop oraz bezprzewodowy odkurzacz biurkowy zasilany bateriami za 29,99 zł.

W ten sam dzień, tj. 10.03.2022 roku, w ofercie pojawi się także skaner do slajdów i negatywów z sensorem CMOS o rozdzielczości 5 megapikseli za 149 zł oraz lampka biurkowa LED z funkcją indukcyjnego ładowania za 119 zł.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tania elektronika w Lidl. Za stówkę kupimy nawet dwie rzeczy!

 0