The Settlers - kultowa strategia powraca. Premiera już w marcu

The Settlers - kultowa strategia powraca. Premiera już w marcu

Ubisoft ogłosił oficjalną datę premiery gry The Settlers. To restart kultowej serii strategii z lat dziewięćdziesiątych.

The Settlers ukaże się 17 marca w wersji wyłącznie na komputery osobiste (edycji konsolowej, przynajmniej póki co, nie zapowiedziano). Już teraz można składać zamówienia przedpremierowe w sklepach Ubisoft Connect oraz Epic Games Store. Ponadto w dniach 20-24 stycznia odbędą się zamknięte beta testy. Chcąc wziąć w nich udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie. Uczestnicy testów otrzymają dostęp do samouczka, dwóch grywalnych frakcji oraz opcji rozgrywania potyczek 1 na 1 oraz 2 na 2.

The Settlers to długo wyczekiwany powrót kultowej serii strategii czasu rzeczywistego z lat dziewięćdziesiątych. Gra trafiła już do przedsprzedaży, a jej premierę wyznaczono na 17 marca (wyłącznie w wersji na PC).

Za The Settlers odpowiada studio Ubisoft Düsseldorf. Twórcy określają grę mianem restartu (czy też rebootu), zaznaczają jednak, że w pracach nad nią inspirowali się głównie trzecią i czwartą częścią cyklu. Produkcja powstała na bazie autorskiego silnika Ubisoftu - Snowdrop Engine. Poza unowocześnioną grafiką możemy się też spodziewać gameplayu oraz interfejsu dostosowanych do współczesnych standardów. The Settlers zaoferują trzy tryby zabawy (kampania dla pojedynczego gracza, szturm oraz potyczka) i pozwolą pokierować trzema zróżnicowanymi ludami. Celem będzie - jak zwykle w tej serii - osiedlenie się na nowo odkrytym lądzie, zbieranie surowców, rozbudowa osady oraz szkolenie wojska potrzebnego do jej obrony.

Ubisoft wyda The Settlers w trzech edycjach. W standardowej znajdziemy wyłącznie grę. Wariant Explorer to pudełkowe wydanie z dodatkami w postaci wybranych utworów muzycznych oraz litografii, a także z zawartością cyfrową (dostępne wyłącznie w sprzedaży przedpremierowej). Z kolei edycja Deluxe będzie dostępna w formie cyfrowej i zaoferuje dodatkową zawartość, także w postaci cyfrowej.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: The Settlers - kultowa strategia powraca. Premiera już w marcu

 0