Thermalright Frost Spirit 140 BLACK V3 - dwie całkowicie czarne wieże do chłodzenia procesora

Thermalright Frost Spirit 140 BLACK V3 -  dwie całkowicie czarne wieże do chłodzenia procesora

Thermalright zapowiedział wprowadzenie na rynek nowego wariantu chłodzenia procesora Frost Spirit, który w sklepach pojawi się jako Frost Spirit 140 BLACK V3. Odświeżona wersja otrzymała całkowicie czarną kolorystykę i podstawę z niklowanej miedzi klasy C1100. Konstrukcja radiatora procesora pozostaje w dużej mierze niezmieniona - za odprowadzanie ciepła  wciąż odpowiadają cztery grube ciepłowody, które łączą się z niklowaną miedzianą podstawą, aby szybko i skutecznie odprowadzać ciepło z procesora do finów radiatora. Każdy z ciepłowodów ma grubość aż 8 mm, co w połączeniu z dwoma wieżami ma zapewnić wydajność wystarczającą do schłodzenia potężnych procesorów.

Thermalright Frost Spirit 140 BLACK V3 to odświeżona wersja chłodzenia procesora, która tym razem dostarczana jest w całkowicie czarnej kolorystyce.

Na szczycie każdej z wież znajduje się białe logo Thermalright, które wyróżnia się na czarnym tle, jednak całość jest stonowana i kolorystycznie będzie pasować do większości płyt głównych i kart graficznych. Każda z wież radiatora składa się łącznie 58 żeberek, ze szczeliną 1,6 mm, co pozwala na odpowiedni przepływ powietrza z wentylatorów, by schłodzić żebra w szybkim czasie. Thermalright w Frost Spirit 140 BLACK V3 zastosował dwie wielkości radiatorów. Pomiędzy dwoma stosami żeber znajduje się model TL-D14B o wymiarze 140 mm. Wentylator ten wytwarza do 25,6 dBA hałasu, jednocześnie wypychając do 77,8 CFM przepływu powietrza przy maksymalnej prędkości 1500 obr./min.

 

 Frost Commander 140 - potężny radiator dla CPU od Thermalright

Po zewnętrznej stronie umieszczono mniejszy wentylator TL-C12B, który pracuje z  prędkością 1500 obr./min, oferując wydajność do 66,17 CFM i generując tylko 25,6 dBA hałasu. Wentylatory te wykorzystują łożyska dynamiczne, aby zapewnić zarówno cichą pracę, duże prędkości wentylatora, jak i długą żywotność. W domyślnej konfiguracji wentylator 120 mm tłoczy powietrze, podczas gdy model 140 mm przepycha je między wieżami radiatora. Frost Spirit 140 BLACK V3 jest kompatybilne zarówno gniazdami Intela, jak i AMD, w tym LGA1200, LGA115x, LGA2066 i AM4. Niestety producent nie ujawnił ceny produktu

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Thermalright Frost Spirit 140 BLACK V3 - dwie całkowicie czarne wieże do chłodzenia procesora

 0