To nie głośnik, to słuchawki! Nothing Ear (2) z potwierdzoną datą premiery

To nie głośnik, to słuchawki! Nothing Ear (2) z potwierdzoną datą premiery

Publikowane w ostatnim czasie przez Nothing zapowiedzi nowego sprzętu dotyczyły słuchawek, a nie, jak wcześniej myśleliśmy, głośnika. Firma oficjalnie ogłosiła datę ich wprowadzenia. Nothing Ear (2) zadebiutują jeszcze w tym miesiącu, a dokładniej 22 marca. Premiera odbędzie się w trakcie specjalnie przygotowanego wydarzenia online w formie transmisji na żywo.

Firma Nothing zasłynęła na świecie głównie za sprawą wprowadzenia swojego pierwszego smartfona Phone (1), który przyniósł powiew świeżości na rynek Androidowych urządzeń. Nie wszyscy jednak wiedzą, że dużo wcześniej w ofercie firmy pojawiły się słuchawki Ear (1). Podobnie jak smartfon, cechują się nietuzinkowym wyglądem oraz w miarę przystępną ceną. W sobotę pisaliśmy, że Nothing w dość nietypowy sposób zapowiada wprowadzenie nowego sprzętu. Publikowane nagrania nie dawały jednak konkretnych wskazówek. Wówczas, głównie za sprawą przecieków, sądziliśmy, że firma szykuje się do ogłoszenia głośnika. Teraz okazuje się, że choć wciąż mowa o sprzęcie audio, to nie głośnik, a nowe słuchawki będą miały niedługo swoją premierę.

Słuchawki mają zadebiutować już 22 marca i z tej okazji odbędzie się specjalne wydarzenie online, które będzie transmitowane na żywo.

 

Firma zarządzana przez Carla Peia ogłosiła na swoim Twitterowym profilu oficjalną datę wprowadzenia Nothing Ear (2). Słuchawki mają zadebiutować już 22 marca i z tej okazji odbędzie się specjalne wydarzenie online, które będzie transmitowane na żywo. W trakcie poznamy najpewniej wszystkie szczegóły na temat Ear (2). Osoby, które już teraz chcą dowiedzieć się więcej mogą rzucić okiem na przecieki ze stycznia.

Nothing Ear (2)

Możliwy wygląd Nothing Ear (2)
Źródło: OnLeaks, SmartPrix

 

Dotyczą one głównie wyglądu. W tej kwestii Nothing Ear (2) mają być bliźniaczo podobne do poprzedniej wersji. Jeśli chodzi o funkcjonalność, pogłoski mówiły chociażby o spersonalizowanej redukcji szumów (ANC). Niewykluczone jednak, że w trakcie zbliżającego się wydarzenia, firma niespodziewanie ogłosi również wprowadzenie wspomnianego głośnika. Czekamy zatem na oficjalną transmisję i jednocześnie premierę Nothing Ear (2). Słuchawki świetnie uzupełnią nadchodzący małymi krokami Nothing Phone (2), pozwalając zbudować niewielki ekosystem. 

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: To nie głośnik, to słuchawki! Nothing Ear (2) z potwierdzoną datą premiery

 0