Remastery Tony Hawk's Pro Skater 3+4 były w planach, ale gry trafiły do kosza. Co dalej z serią?

Remastery Tony Hawk's Pro Skater 3+4 były w planach, ale gry trafiły do kosza. Co dalej z serią?

Gier z serii Tony Hawk's przedstawiać nie trzeba. Marka wróciła dwa lata temu za sprawą odświeżonych odsłon Tony Hawk's Pro Skater 1+2, a w planach było przygotowanie kolejnych remasterów.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 są zestawem dwóch części, które odświeżono i dostosowano do współczesnych standardów. Produkcja nie podbiła rynku, ale mimo tego spotkała się z niezłym przyjęciem graczy. Deweloperzy zamierzali odświeżyć Tony Hawk's Pro Skater 3+4, aczkolwiek projekt trafił do kosza z powodu decyzji Activision Blizzard o wchłonięciu Vicarious Visions, które opracowało remastery. Informacją podzielił się podczas transmisji w serwisie Twitch.tv sam Tony Hawk, który sygnuje markę gier swoim nazwiskiem.

Vicarious Visions zamierzało przygotować remastery Tony Hawk's Pro Skater 3+4,, jednak projekty trafiły do kosza.

"Trwały prace nad remasterami Tony Hawk's Pro Skater 3+4, aczkolwiek zostały anulowane po przejęciu Vicarious Visions przez Blizzarda. Prawda jest taka, że [Activision] próbowało znaleźć kogoś, kto wykonałby 3 i 4, ale nikomu nie ufali tak jak w przypadku Vicariousa. Wysłuchali propozycji innych studiów, nie spodobało im się to, co usłyszeli i na tym się skończyło. Kto wie? Może, gdy opadnie kurz, to coś wymyślimy. Nigdy nie wiadomo, nigdy bym nie sądził, że 20 lat później zrobimy 1 i 2" - powiedział Tony Hawk.

Warto wspomnieć, że Vicarious Visions odpowiada za stworzenie remasterów Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, chociaż czwarty epizod wykreował już inny zespół. Vicarious Visions rozwija Diablo 2 Resurrected, w związku z czym ciężko ocenić, co stanie się z serią Tony Hawk's. Istnieje opcja, iż powróci ona w przyszłości za sprawą remasterów a jeżeli te odniosą sukces to ewentualnie powstanie pełnoprawna nowa część. Graliście kiedykolwiek w gry Tony Hawk's Pro Skater 3+4, jeśli tak to jak je wspominacie?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Remastery Tony Hawk's Pro Skater 3+4 były w planach, ale gry trafiły do kosza. Co dalej z serią?

 0