TP-Link Tapo C320WS - kamera do monitoringu zewnętrznego z kolorowym trybem nocnym

TP-Link Tapo C320WS - kamera do monitoringu zewnętrznego z kolorowym trybem nocnym

TP-Link poszerza portfolio kamer z serii Tapo o najnowszy model C320WS przeznaczony do monitoringu zewnętrznego. Nowa kamera od TP-Link to propozycja dla osób, które martwią się o bezpieczeństwo domu, podczas swojej nieobecności - gdy są w pracy lub na urlopie.

Tapo C320WS pozwala na rejestrowanie obrazu w rozdzielczości 2K QHD (2560x1440 pikseli). Dzięki po raz pierwszy wykorzystanemu w serii Tapo przetwornikowi o wysokiej czułości Starlight, C320WS zarejestruje obraz w wysokiej jakości nawet w warunkach słabego oświetlenia. Dodatkową zaletą jest również tryb nocny w kolorze zapewniający barwny obraz również nocą. Nagrania z kamery można zapisywać na karcie microSD o pojemności do 256 GB. Najnowszą kamerę zewnętrzną TP-link wyposażono w czujnik ruchu, który bezzwłocznie wysyła powiadomienie push na urządzenie mobilne właściciela za każdym razem, gdy pod jego nieobecność w domu wykryje niepożądany ruch lub aktywność.

Kamera Tapo C320WS pozwala na rejestrowanie obrazu w rozdzielczości 2K QHD (2560x1440 pikseli).

TP-Link Tapo C320WS - kamera do monitoringu zewnętrznego z kolorowym trybem nocnym

Powiadomienie automatycznie przesyłane jest m.in. po wykryciu wtargnięcia na posesję, przekroczeniu wyznaczonej przez użytkownika granicy oraz w przypadku sabotażu kamery. W tej sytuacji uruchomione zostają także głośna syrena i alarm świetlny, które skutecznie odstraszają nieproszonych gości. Tapo C320WS oferuje także dwukierunkową transmisję audio, czyli możliwość rozmowy przez urządzenie, np. z kurierem, którego można poprosić o zostawienie przesyłki przed drzwiami. Tapo C320WS można zarządzać za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne (z systemem iOS lub Android). Aplikacja Tapo obsługuje do 32 kamer i pozwala na podgląd z czterech różnych urządzeń na jednym ekranie.

Sprzęt można także zintegrować z systemami Asystent Google lub Amazon Alexa i sterować za pomocą głosu.Tapo może łączyć się z siecią zarówno za pomocą kabla Ethernet, jak i przez Wi-Fi. Oznacza to, że użytkownik nie jest ograniczony jednym typem połączenia. Pyłoszczelność i odporność urządzenia na ekstremalne warunki atmosferyczne gwarantuje certyfikat IP66. Produkt jest już dostępny w sprzedaży w cenie około 260 złotych i został objęty 24-miesięczną gwarancją.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link Tapo C320WS - kamera do monitoringu zewnętrznego z kolorowym trybem nocnym

 0