Twitter Blue podnosi cenę. Wiemy, jak wyglądają nowe ceny usługi

Twitter Blue podnosi cenę. Wiemy, jak wyglądają nowe ceny usługi

Platformy internetowe podnoszą ceny swoich usług. Na taki krok zdecydował się m.in. Amazon Prime czy Apple Music, a do tego grona dołączył także Twitter, którzy podnosi koszt usługi Blue.

Twitter Blue to abonament oferujący szereg opcji, których brakuje w darmowej wersji serwisu społecznościowego. Dotychczas cena usługi wynosiła 2,99 dolarów amerykańskich miesięcznie, jednak podwyżka dotarła także na niebieską platformę, w konsekwencji użytkownicy zapłacą więcej. Według dostępnej informacji Twitter podjął decyzję o podniesieniu miesięcznego kosztu opcji Blue w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii oraz Nowej Zelandii. Nowe ceny Twitter Blue wynoszą kolejno: 4,99 USD, 6,49 CAD, 6,99 AUD i 6,99 NZD.

Twitter Blue podnosi ceny abonamentu. Przykładowo użytkownicy z USA zapłacą 4,99 USD zamiast 2,99 USD.

Twitter Blue ceny

Nie jest to ogromna podwyżka i zapewne nie odczuje jej niemała część osób decydujących się płacić za usługę Twittera, ale wraz różnica pozostaje dostrzegalna. Wyższa cena już obowiązuje dla nowych subskrybentów, ale dotychczasowi abonenci zostaną przy starych stawkach do października 2022 roku, wówczas oni także będą płacić więcej. Zawsze można zrezygnować z Twitter Blue 30 dni przed wprowadzeniem nowego cennika. Tak jak wspominaliśmy, Twitter Blue zawiera rzeczy, których brakuje w podstawowej wersji serwisu społecznościowego.

W tej chwili Twitter Blue jest dostępny w USA, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii i platformach Android oraz iOS. Usługa umożliwia np. cofnięcie wysłanego tweeta, choć opcję tę ograniczono do 30 sekund od wysłania posta, później jego cofnięcie nie będzie możliwe. Ponadto abonament pozwala na organizację zakładek i personalizacji aplikacji według własnego gustu. Aktualnie korzystanie z płatnego Twittera nie ma większego sensu i zwłaszcza po podwyżkach lepiej pozostać przy darmowej wersji.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Twitter Blue podnosi cenę. Wiemy, jak wyglądają nowe ceny usługi

 0