Watch Dogs: Legion za darmo! Jest jednak pewien haczyk

Watch Dogs: Legion za darmo! Jest jednak pewien haczyk

Chcecie przetestować Watch Dogs: Legion, kompletnie za darmo? Teraz macie ku temu okazję. Ubisoft uruchomił program, dzięki któremu przez cały weekend będziecie mogli zagrać w najnowszą grę akcji francuskiego studia.

Najnowsza odsłona Watch Dogs, zatytułowana jako Legion już pojawiła się w specjalnej promocji na platformie Uplay, a właściwie Ubisoft Connect. Preload, czyli możliwość pobrania gry przed startem darmowego weekendu, jest także dostępny. Ucieszą się więc użytkownicy nieco wolniejszego połączenia internetowego, którzy mogą być gotowi do gry w momencie uruchomienia kampanii. Gra dostępna będzie na platformach PC, Stadia, PlayStation 4 i PlayStation 5. Gdzie Xboksy? Tego niestety nie wiemy.

Watch Dogs: Legion za darmo. Zagraj w ten weekend w najnowszą strzelankę Ubisoftu.

Premiera Watch Dogs: Legion odbyła się już rok temu, a dokładnie 29 października 2020 r. Jest to gra akcji i trzecia już odsłona serii o hakerach, ale w przeciwieństwie do dwóch pierwszych, tutaj nie mamy typowo zdefiniowanego, głównego bohatera i możemy kierować dosłownie dowolną postacią niezależną. WD Legion wspiera najnowsze techniki renderowania obrazu, a wraz ze wsparciem NVIDIA RTX, możemy sprawdzić jak w grze Ubisoftu wygląda ray tracing oraz DLSS.

Oceny samej gry jednak nie należą do najwyższych. W serwisie Metacritic, średnia ocen krytyków z branży wynosi 70/100, co wydaje się być wartością solidną, ale więcej światła rzucają oceny wystawione przez zwykłych użytkowników. Tutaj średnia waha się w okolicach 5.4, co w dziesięciostopniowej skali daje nam grę „średnią”. A Wy lubicie nowego Watch Dogs? Macie plany chociaż go w ten weekend sprawdzić? Napiszcie w komentarzach.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Watch Dogs: Legion za darmo! Jest jednak pewien haczyk

 0