The Medium - zwiastun wersji na PS5. Polski horror wygląda lepiej na konsoli Sony

The Medium - zwiastun wersji na PS5. Polski horror wygląda lepiej na konsoli Sony

Krakowskie studio Bloober Team zaprezentowało zwiastun ukazujący The Medium w wersji na PlayStation 5.

Już jakiś czas temu wyszło na jaw, że ekskluzywność The Medium na konsolach Xbox Series X|S oraz PC była tylko czasowa. Po nieco ponad siedmiu miesiącach od premiery na platformie Microsoftu rodzimy horror trafi na PlayStation 5. Na targach Gamescom twórcy zaprezentowali zwiastun przygotowany z tej okazji. Jeśli nie mieliście do tej pory do czynienia z grą, materiał błyskawicznie wprowadzi was w jej klimat, racząc nie tylko atrakcyjnym obrazem, ale także świetną muzyką w wykonaniu Akiry Yamaoki (kompozytora ścieżki dźwiękowej do serii Silent Hill) oraz Arkadiusza Reikowskiego (Layers of Fear, Kholat).

Wielu z was pewnie zastanawia się, czy Bloober Team wykorzystał ostatnie siedem miesięcy na poprawę warstwy wizualnej. Choć może nie widać tego na pierwszy rzut oka podczas oglądania zwiastuna, w sieci pojawiły się porównania, które ukazują, że gra na PlayStation 5 wygląda okazalej niż na Xboksach Series X (o Xboksach Series S nawet nie wspominając). Na konsoli Sony lepiej prezentuje się chociażby oświetlenie. Poprawę widać też, patrząc na włosy głównej bohaterki - Marianne.

Czy The Medium na PlayStation 5 będzie wyglądało wyraźnie lepiej niż na Xboksach Series X, czy też różnice będą jedynie kosmetyczne i zauważalne w bezruchu, przekonamy się po premierze. Tę zaplanowano już na 3 września. Niezależnie od zmian graficznych, posiadacze next-gena od Sony na pewno mogą liczyć na wsparcie funkcjonalności padów DualSense, związanej z wibracjami haptycznymi. Za wersję na PlayStation 5 zapłacimy 159 złotych.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: The Medium - zwiastun wersji na PS5. Polski horror wygląda lepiej na konsoli Sony

 0