Syberia: The World Before - znamy datę premiery gry na PC

Syberia: The World Before - znamy datę premiery gry na PC

Microids zdradził datę premiery Syberia: The World Before, która pojawi się na komputerach jeszcze w tym roku. Na ten moment otrzymamy wyłącznie wydanie dedykowane PC.

Syberia: The World Before trafi na Steam, Epic Games Store oraz GOG 10 grudnia 2021 roku. Z tej okazji deweloperzy udostępnili nowy zwiastun gry, który odrobinę wprowadza nas w historię czwartej części serii. Ponownie wcielamy się w rolę Kate Walker, która po wydarzeniach przedstawionych w trójce trafia do kopalni soli w Tajdze, gdzie zostaje uwięziona. Główna bohaterka po traumatycznych przeżyciach postanawia rozpocząć przygodę w poszukiwaniu swojej tożsamości. Wątek ten wiąże się z drugą postacią, którą przychodzi nam kierować, a jej perypetie osadzono z kolei w Vaghen w roku 1937. Dwie historie to nowość dla Syberii i sam pomysł zapowiada się naprawdę obiecująco.

Syberia: The World Before trafi na Steam, Epic Games Store i GOG 10 grudnia 2021 roku.

Wydawca zdradził, że Syberia: The World Before dostanie dwie wersje - podstawową oraz Deluxe Edition. Druga zostanie wyposażona w samą grę, a także szereg bonusów: oryginalną ścieżkę dźwiękową opracowaną przez kompozytora Inona Zura, cyfrowy artbook, fragment scenariusza opracowanego przez nieżyjącego już ojca serii i wielu innych przygodówek, Benoîta Sokala, jego scenorysy, tapety czy awatary. Standardowe wydanie Syberii: The World Before kosztuje na Steam 142,99 zł zaś edycja Deluxe 177,28 złotych. Warto wspomnieć, że Syberia: The World Before od ubiegłego roku jest dostępny na Steam darmowy prolog produkcji pozwalający poznać początek nowej opowieści.

Do odpalenia tytułu na minimalnych ustawieniach potrzebujemy komputera wyposażonego w procesor Intel Core i5 6600, 8 GB pamięci RAM i kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon HD 7850/R7 260X. Zalecana konfiguracja to: Core i7 8700, 16 GB RAM oraz NVIDIA GeForce GTX 1060/AMD Radeon R9 390X/Fury X. Do tego 13 GB wolnego miejsca na dysku (producent poleca dysk SSD) i system operacyjny Windows 10.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Syberia: The World Before - znamy datę premiery gry na PC

 0