Cyberpunk 2077 - co zmieni aktualizacja o numerze 1.3?

Cyberpunk 2077 - co zmieni aktualizacja o numerze 1.3?

CD Projekt RED w końcu zaprezentował bliżej najnowszą aktualizację gry Cyberpunk 2077. Co zmieni patch o numerze 1.3?

Część graczy zaczęła już narzekać na tempo, w jakim "Redzi" publikują kolejne łatki. Ostatnia większa aktualizacja ukazała się pięć miesięcy temu, w marcu, a stan techniczny gry wciąż pozostawia wiele do życzenia. Wiele osób miało nadzieję na wyraźną poprawę wraz z patchem o numerze 1.3. Wygląda jednak na to, że łatka wprowadzi niewiele istotnych zmian. Z materiału opublikowanego przez CD Projekt RED dowiadujemy się, że poprawiono działanie GPS-u (w końcu przestaniemy przegapiać skręty podczas jazdy samochodem), dodano opcję resetowania perków oraz usprawniono "doświadczenie użytkownika" podczas wizyty w klubie Chmury.

CD Projekt RED przedstawiło główne zmiany, które wprowadzi do Cyberpunka 2077 aktualizacja o numerze 1.3. Poprawi przede wszystkim działanie GPS-u oraz wprowadzi opcję resetowania perków. Poniżej filmy prezentujące trzy istotne modyfikacje.

Co prawda dopiero dzisiaj o godz. 18:00 twórcy przedstawią pełniejszą listę zmian (prezentacja odbędzie się w języku angielskim), obejmującą także pomniejsze poprawki, ale już na wstępie zaznaczają, że nie powinniśmy oczekiwać dużych modyfikacji. Te mają dopiero nadejść. Kiedy? Nie wiadomo. W dalszym ciągu nie wiemy też, w jakim terminie możemy oczekiwać pierwszego z zapowiadanych, bezpłatnych DLC. CD Projekt RED nie podaje nawet przybliżonego terminu wydania wyczekiwanego dodatku.

Pytanie, jak aktualizacja 1.3 wpłynie na sprzedaż Cyberpunka 2077. Wczoraj informowaliśmy, że gra z miesiąca na miesiąc zaliczyła drastyczny spadek zainteresowania w sklepie PlayStation Store (w wersji na PS4). W czerwcu - po sześciomiesięcznej nieobecności w sklepie - znalazła się na pierwszej pozycji rankingu popularności, a w lipcu na próżno szukać jej w pierwszej dwudziestce.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 - co zmieni aktualizacja o numerze 1.3?

 0