Fortnite - Wonder Woman trafi do gry. Jak zdobyć skórkę?

Fortnite - Wonder Woman trafi do gry. Jak zdobyć skórkę?

Epic Games potwierdziło to, czego gracze spodziewali się już od dawna - Wonder Woman lada dzień dołączy do obsady Fortnite.

"Wojownicza Amazonka opuszcza Rajską Wyspę i ląduje w Forntite, by walczyć u boku innych członków Ligi Sprawiedliwości" - czytamy na oficjalnej stronie Epic Games. Skórkę w dwóch wersjach - standardowej lub opancerzonej - kupimy w wewnętrznym sklepie już w najbliższy piątek, tj. 20 sierpnia, o godz. 2:00 czasu polskiego. Bohaterka znana z uniwersum DC Comics pojawi się w Fortnite wraz z dodatkami: lotnią Złote Orle Skrzydła, Toporem Bojowym Ateny, plecakiem Płaszcz Diany oraz ekranem wczytywania Trójca DC.

Epic Games już w najbliższy piątek wprowadzi do Fortnite długo wyczekiwaną postać - Wonder Woman. Kupimy ją w sklepie wewnątrz gry, ale będzie także okazja do zdobycia jej za darmo.

Jest jednak sposób na zdobycie Wonder Woman za darmo. Jutro, tj. 18 sierpnia, w Fortnite odbędzie się turniej o nazwie Wonder Woman Cup. Aby wziąć w nim udział, musimy włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na koncie Epic Games oraz posiadać konto na co najmniej trzydziestym poziomie. Wraz z  partnerem z drużyny (wydarzenie zaplanowano z myślą o duetach) będziemy mieli trzy godziny na rozegranie dziesięciu meczów. Najlepsze ekipy z danego regionu otrzymają strój Wonder Woman oraz plecak Płaszcz Diany. Każda drużyna, która zgromadzi przynajmniej osiem punktów, zdobędzie ekran wczytywania Honorowe Amazonki.

 Jose Mourinho narzeka na Fortnite i nazywa grę koszmarem

W przeszłości Epic Games organizowało już w Fortnite podobne turnieje, w których można było zdobyć darmowe skórki. Podobnie jak dotychczas, w rywalizacji weźmie udział wszystkie siedem regionów. Niezależnie od regionu, będziemy mogli toczyć pojedynki na dowolnym serwerze. Za zajęcie pierwszego miejsca otrzymamy 42 punkty. Aby zdobyć nagrodę pocieszenia w postaci  specjalnego ekranu wczytywania, wystarczy raz zająć miejsce między 25. a 29., premiowane przyznaniem 9 punktów.

W sieci pojawiły się też doniesienia o kolejnej postaci, która może zadebiutować w Fortnite. Użytkownik Twittera o pseudonimie iFireMonkey twierdzi, że Epic Games projektuje skórkę Tylera Rake'a z filmu "Tyler Rake: Ocalenie", wyprodukowanego przez platformę Netflix.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Fortnite - Wonder Woman trafi do gry. Jak zdobyć skórkę?

 0