Jose Mourinho narzeka na Fortnite i nazywa grę koszmarem

Jose Mourinho narzeka na Fortnite i nazywa grę koszmarem

Jose Mourinho zasłynął z kilku kontrowersyjnych zachowań w swojej karierze trenerskiej. Teraz "The Special One" na celownik wziął Fortnite, które mimo upływu lat nadal skupia wokół siebie aktywnych graczy.

Na tej liście znajdują się również piłkarze nowego klubu Jose Mourinho, A.S. Roma, którą objął latem bieżącego roku. Były menedżer Manchesteru United najwyraźniej nie przepada za produkcją Epic Games, bowiem nazwał ją "koszmarem". Portugalczyk twierdzi, że zawodnicy całą noc grają w tę grę i to nawet w dniu, kiedy rozgrywają mecz piłkarski. Nie jest tajemnicą, że Fortnite przyciąga uwagę piłkarzy i należy wspomnieć tu m.in. o Neymarze, Özilu, Pogbie czy Griezmannie. Z drugiej strony do wypowiedzi Mourinho trzeba podejść z dystansem, ponieważ materiał przygotowano w humorystyczny sposób, a i mina samego trenera dużo mówi.

Według Jose Mourinho piłkarze całą noc grają w Fortnite i to nawet w dniu meczu.

Swoją drogą ciekawe czy i kiedy do Fortnite trafi skin Jose Mourinho? Epic Games lubi wprowadzać do swojego battle royala gwiazdy światowego formatu i już wkrótce zobaczymy piosenkarkę Ariane Grande, która zagra nie tylko koncert, ale pojawi się w grze jako skin. Nie wiemy nic o cenie ani dacie premiery, chociaż ujawnienie tych informacji powinno nastąpić w najbliższy wtorek o godzinie 17:00. Tymczasem wymagania Fortnie mogą ponownie ulec zwiększeniu, a to za sprawą przejścia battle royala na silnik Unreal Engine 5, co ma nastąpić w 8 sezonie, czyli jeszcze w 2021 roku.

Jose Mourinho narzeka na Fortnite i nazywa grę koszmarem

Pierwszą kwestią, która ulegnie zmianie to większy rozmiar plików Fortnite, potem oczywiście dochodzą same wymagania zapewne potrzeba większej ilości pamięci RAM czy lepsza karta graficzna. Nie są to potwierdzone rewelacje więc należy do nich podchodzić z dystansem. Battle royale od Epic Games wygenerował wydawcy ogromny przychód i z danych sprzed kilku miesięcy wiemy, iż łącznie było to ponad 9 miliardów dolarów przychodu w 2018 i 2019 roku. Zobaczymy jak tytuł poradzi sobie w kolejnych miesiącach i miejmy nadzieję, że wymagania o ile wzrosną, to nie będą za bardzo odczuwalne dla graczy.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Jose Mourinho narzeka na Fortnite i nazywa grę koszmarem

 0