Xbox Game Pass. Microsoft ujawnia gry, które zmierzają do usługi. Jest propozycja dla fanów Far Cry

Xbox Game Pass. Microsoft ujawnia gry, które zmierzają do usługi. Jest propozycja dla fanów Far Cry

Microsoft ujawnił gry zmierzające do Xbox Game Pass w czerwcu oraz na początku lipca i zgodnie z zapowiedzią jest na niej FIFA 22, a także niespodzianka dla fanów serii Far Cry. Oto jak wygląda nowy zestaw gier.

Poznaliśmy oficjalną listę gier, które w czerwcu oraz z początkiem lipca dołączą do Xbox Game Pass. Jest na niej FIFA 22 wchodząca do usługi EA Play połączonej z platformą Microsoftu, ale to nie wszystko, ponieważ producent z Redmond przygotował również propozycję dla fanów Far Cry. Od 1 lipca abonenci Xbox Game Pass zagrają w Far Cry 5 (PC, konsole Xbox i chmura), który swą premierę miał w 2018 roku. Fabuła przenosi nas do fikcyjnego miasteczka Hope City i opowiada o bohaterze walczącym z kultem Bramy Edenu należącym do Josepha Seeda. Podczas rozgrywki musimy przejmować kontrole nad regionami miasta, gdzie wpływy ma rodzina naszego głównego antagonisty.

Far Cry 5 i FIFA 22 będą dostępne w Xbox Game Pass.

Xbox Game Pass gry

Oprócz tego od 23 czerwca zagramy w FIFE 22 (PC i konsole Xbox), czyli kolejną odsłonę popularnej serii gier piłkarskich od EA Sports. Najnowsza odsłona zawiera technologię Hypermotion pozwalającą na użycie ponad 4000 nowych animacji i usprawnienie inteligencji piłkarzy. Narzędzie nie jest obecne na konsolach poprzedniej generacji (PS4 i Xbox One) oraz komputerach. FIFA 22 nie różni się znacząco od poprzedniczek i nadal do dyspozycji oddano popularny tryb Ultimate Team, karierę czy Wirtualne Kluby. Warto przypomnieć, iż w maju FIFE 22 mogli odebrać użytkownicy PS Plus.

Dostępny jest już Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge opowiadający o przygodzie Wojowniczych Żółwi Ninja, w której mierzymy się z zagrożeniem ze strony Shreddera. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge to głównie chodzona bijatyka zaś akcję obserwujemy z boku. Microsoft opublikował listę gier, które trafią do Xbox Game Pass w 2022 i na początku 2023 roku. Spis znajdziecie pod tym linkiem. Korzystanie z XGP? Co myślicie o usłudze Microsoftu? Dajcie znać w komentarzach.

Gry, które w najbliższym czasie trafią do Xbox Game Pass:

  • Far Cry 5 (PC, konsole Xbox i chmura) - od 1 lipca
  • FIFA 22 (PC, konsole Xbox) - od 23 czerwca
  • Naraka: Bladepoint (PC, konsole Xbox i chmura) - od 23 czerwca
  • Omori (PC, konsole Xbox i chmura) - już dostępne
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge (PC, konsole Xbox i chmura) - już dostępne

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xbox Game Pass. Microsoft ujawnia gry, które zmierzają do usługi. Jest propozycja dla fanów Far Cry

 0