Xiaomi Smart Band 7 debiutuje globalnie. Znamy europejską cenę opaski

Xiaomi Smart Band 7 debiutuje globalnie. Znamy europejską cenę opaski

Niemal miesiąc po debiucie w Chinach Xiaomi wprowadziło na globalne rynki Smart Band 7, czyli najnowszą generację swojej niezwykle popularnej opaski fitnessowej. 

Nowy model oferuje największy jak dotąd ekran dla inteligentnej opaski Xiaomi o przekątnej 1,62 cala. Panel AMOLED ma rozdzielczość 490x192px i obsługuje funkcję Always-on Display (AOD), która nie była dostępna w jego poprzednikach. Kolejną przydatną nowością jest automatyczne śledzenie SpO2, które powiadomi nas, jeśli poziom tlenu we krwi spadnie poniżej 90%.

Nowy model oferuje największy jak dotąd ekran dla inteligentnej opaski Xiaomi o przekątnej 1,62 cala.

Xiaomi Smart Band 7 debiutuje globalnie. Znamy europejską cenę opaski

Smart Band 7 zachowywać ma przy tym 14-dniową żywotność baterii i ładuje się za pomocą tej samej dwupinowej ładowarki magnetycznej. Mi Band 7 jest wyposażony w ponad 100 tarcz zegarka i ponad 110 trybów sportowych z automatycznym wykrywaniem. Po stronie monitorowania zdrowia otrzymamy całodobowe pomiary tętna, a także śledzenie snu i stresu wraz z monitorowaniem cyklu miesięcznego kobiet. Smartband jest wodoodporny do 5ATM i może bez problemu śledzić pływanie.

Wersja NFC Smart Band 7 pozostanie na razie dostępna wyłącznie w Chinach, chociaż plotki sugerują, że w końcu trafi na rynki światowe we współpracy z Mastercard. Xiaomi ujawniło również, że sprzedało ponad 1 milion sztuk Smart Band 7 w Chinach, co jest nowym rekordem.

Xiaomi Smart Band 7 debiutuje globalnie. Znamy europejską cenę opaski

Xiaomi Band 7 jest dostępny w różnych opcjach kolorystycznych z paskami silikonowymi w kolorze czarnym, niebieskim, kości słoniowej, pomarańczowym, oliwkowym i różowym, a także w kilku opcjach kamuflażu i neonów.

Cena detaliczna wynosi 59,99 EUR, chociaż promocja obniża cenę do 49,99 EUR. Kupujący w Europie Zachodniej mogą już składać zamówienia, podczas gdy ci z innych regionów będą musieli poczekać nieco dłużej. Wciąż czekamy na potwierdzenie polskich cen opaski.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xiaomi Smart Band 7 debiutuje globalnie. Znamy europejską cenę opaski

 0