Zacznij zarabiać z nazwa.pl!

Zacznij zarabiać z nazwa.pl!

W ostatnim czasie w naszym serwisie pojawiły się dwa artykuły powstałe we współpracy z serwisem nazwa.pl, które dotyczyły usługi Cloud Backup. Warto jednak zaznaczyć, że oferta firmy jest naprawdę bogata i znajdziemy w niej m.in. najszybszy w Polsce i konkurencyjny cenowo hosting. Szczególnie w kontekście bardzo atrakcyjnego Programu Partnerskiego, na którym można naprawdę dobrze zarobić i to w prosty sposób. Jak? Oferuje on webmasterom wysokie prowizje za polecanie usług hostingowych. Do tej pory wynosiły one 25% od każdej wpłaty dokonanej przez klienta, ale Program właśnie doczekał się aktualizacji. Dzięki niej można zarobić dużo więcej, tj. 50% od pierwszej wpłaty poleconego klienta i do 35% od każdej kolejnej, w zależności od liczby poleconych usług. Przy okazji należy wspomnieć, że nie ma tu żadnych kruczków, a zasady działania programu są bardzo proste!

Programu Partnerskiego na usługi hostingowe nazwa.pl pozwala naprawdę dobrze zarobić i to w prosty sposób.

Dostajemy swój unikatowy kod, który klienci wpisują podczas wybierania usług nazwa.pl, a my otrzymujemy punkty, które w dowolnym momencie możemy wymienić na pieniądze i przelać na swoje konto bankowe. Co więcej, wynagrodzenie wypłacane jest od wszystkich usług oferowanych przez nazwa.pl, tj. usług hostingowych, domen, certyfikatów SSL oraz Cloud Backup. Mówiąc krótko, 50% od pierwszej wpłaty i od 25 do 35% od każdej kolejnej - prosto i czytelnie. Co najważniejsze, oferta skierowana jest nie tylko do początkujących webmasterów, dopiero tworzących swoją bazę klientów, ale i tych bardziej doświadczonych. Dla tych pierwszych warunkiem przystąpienia do Programu Partnerskiego jest polecenie usług hostingowych nazwa.pl co najmniej 5 klientom, a w przypadku tych drugich deklaracja przeniesienia obsługiwanych klientów z innych hostingów na nazwa.pl.

Zainteresowani? Jeśli tak, to wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa w Programie Partnerskim za pomocą specjalnego formularza i poczekać na telefon zwrotny od konsultanta, który odpowie na wszystkie pytania i omówi szczegółowe zasady współpracy. A dlaczego warto wybrać usługi hostingowe nazwa.pl zamiast konkurencji? Bo klienci dostaną nowoczesne i bezpieczne usługi, a my dodatkowo zarobimy na tym pieniądze. Szkoda przepuścić taką okazję, prawda?

* Materiał powstał przy współpracy z nazwa.pl

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zacznij zarabiać z nazwa.pl!

 0