Zaginięcie Ethana Cartera za darmo! Gra dostępna w Epic Games Store

Zaginięcie Ethana Cartera za darmo! Gra dostępna w Epic Games Store

Kolejna darmowa gra w Epic Games Store. Tym razem padło na znakomitą polską produkcję Zaginięcie Ethana Cartera, która podczas premiery zebrała wiele pozytywnych ocen.

Aktualnie w Epic Games Store do biblioteki można dodać City of Brass, czyli wydaną w maju 2018 roku na PC, PS4 i Xbox One pierwszoosobową grę akcji autorstwa Uppercut Games oraz Total War: Warhammer, czyli wydaną w 2016 roku, dziesiątą odsłonę znanych gier strategicznych tworzonych przez Creative Assembly. Dziś do tego grona dołączy Zaginięcie Ethana Cartera.

Zaginięcie Ethana Cartera za darmo na Epic Games Store. Gra będzie dostępna do pobrania już dziś, tj. 07.04.2022 o godzinie 17:00 czasu polskiego

Zaginięcie Ethana Cartera za darmo

The Vanishing of Ethan Carter, bo tak brzmi angielska nazwa tej gry, wyprodukowana została przez warszawskie studio The Astronauts (wydawcą jest CDP) i jest typową przygodą FPP. W grze wcielamy się w prywatnego detektywa, Paula Prospero, posiadającego nadprzyrodzone zdolności. Tytułowego Ethana Cartera należy więc znaleźć, a podążając jego tropem natrafiamy w pewnym momencie na pierwszy zwrot akcji - zmasakrowane ciała porywaczy Ethana Cartera. Z tym obrazem musimy zatem rozwikłać zagadkę i dotrzeć do tego, co się wydarzyło naprawdę. Zaginięcie Ethana Cartera nie ma wysokich wymagań sprzętowych. Te kształtują się następująco:

Zaginięcie Ethana Cartera - zalecane wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
  • RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: GeForce 8800 lub lepsza z 512 MB VRAM
  • Dysk: 9 GB
  • System operacyjny: Windows 7/8/10/11

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zaginięcie Ethana Cartera za darmo! Gra dostępna w Epic Games Store

 0