Zapraszamy do oglądania najnowszego odcinka podsumowania tygodnia na naszym kanale YouTube

Zapraszamy do oglądania najnowszego odcinka podsumowania tygodnia na naszym kanale YouTube

Na naszym kanale IThardwareTV na YouTube wleciał kolejny odcinek prezentujący najważniejsze newsy z minionych siedmiu dni. Za jego powstanie odpowiada nasz redakcyjny kolega Beniamin znany lepiej jako Technokrata, którego kojarzyć możecie z jego autorskiego kanału traktującego o nowych technologiach. Tego rodzaju treści stanowią dobre rozwiązanie dla użytkowników, którzy zabiegani w natłoku codziennych spraw nie mają czasu, by codziennie wchodzić na stronę i czytać wszystkie materiały. W szóstym epizodzie przyjrzeliśmy się nadchodzącym odświeżonym procesorom Ryzen 9 5950XT i Ryzen 5 5600XT bazującym na architekturze Zen 3. Miałyby one zastąpić istniejących przedstawicieli serii Ryzen 5000 oferując wyższe względem poprzedników częstotliwości taktowania.

Na naszym kanale IThardwareTV na YouTube wleciał kolejny odcinek prezentujący najważniejsze newsy z minionych siedmiu dni.

Jeśli chodzi o konkrety do sieci wyciekły informacje o dwóch procesorach - 16-rdzeniowym i 6-rdzeniowym. Oba są oparte na steppingu Vermeer B2. Z innych ciekawostek poruszonych w najnowszym wideo należy napomknąć o GeForce RTX 3090 Ti, który może trafić do sprzedaży. Istnienie tego modelu zasugerowało oprogramowanie Zotaca, ale na konkretne detale przyjdzie nam jeszcze zaczekać. Więcej wiemy natomiast o RTX 3080 Ti, którego cena powinna wynieść około 999 dolarów amerykańskich. Jeśli zaś chodzi o GeForce'a RTX 3070 Ti, to ten podobno zawiera pełny układ GA104 z łącznie 6144 rdzeniami CUDA. Oprócz tego firma Corsair szykuje się do nadejścia pamięci RAM DDR5-6400. Producent przechodząc na DDR5 podkręśla zalety nowego standardu, w tym natychmiastowe zwiększenie dostępnej przepustowości.

Na koniec jeszcze wzmianka o ważnym wydarzeniu w świecie gamingu - 10. rocznicy wydania Wiedźmina 2: Zabójcy Królów, który może dla branży nie miał takiego wpływu jak trzeci epizod, ale to pierwsza produkcja CD Projekt RED działająca na ich autorskim silniku REDEngine. Pierwszy Wiedźmin funkcjonuje bowiem na Aurora Engine. Dwójka była znaczącym skokiem względem poprzednika nie tylko pod względem wizualnym, ale także rozgrywki. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów pierwotnie trafił tylko na komputery, ale w późniejszym czasie również na Xboxa 360 i kolejne wersje konsol Microsoftu dzięki wstecznej kompatybilności. Gorąco zachęcamy czytelników do zostawienia łapki w górę pod nowym filmem oraz zapoznania się z innymi materiałami dostępnymi na YouTube i stronie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zapraszamy do oglądania najnowszego odcinka podsumowania tygodnia na naszym kanale YouTube

 0