Twój laptop ma słabe GPU? Gigabyte proponuje przenośny RTX 3080 Ti z chłodzeniem cieczą AIO

Twój laptop ma słabe GPU? Gigabyte proponuje przenośny RTX 3080 Ti z chłodzeniem cieczą AIO

Gigabyte posiada już w swojej stajni zewnętrzne karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 3080 i NVIDIA GeForce RTX3090  pod postacią  AORUS GAMING BOX, a teraz do serii dołącza nowy przedstawiciel - AORUS RTX 3080 Ti GAMING BOX. Oczywiście wciąż jest rozwiązanie All-in-One, gotowe od razu do podłączenia.

AORUS RTX 3080 Ti GAMING BOX to nowa zewnętrzna karta graficzna w małej obudowie ze zintegrowanym chłodzeniem cieczą typu AIO. Po raz pierwszy w historii zewnętrzna karta graficzna jest wyposażona w system chłodzenia wodą. Producent zastosował system chłodzenia AORUS WATERFORCE, który ma zapewniać świetną wydajność w kompaktowej obudowie. Chłodzenie posiada zoptymalizowaną pompę i blok wodny z dużą miedzianą płytą, co zapewnia najbardziej wydajny przepływ wody i wysoką wydajność chłodzenia przy niższym poziomie hałasu. Zestaw AIO schładza nie tylko procesor graficzny, ale także chłodzi sekcje VRAM i MOSFET. Za rozpraszanie ciepła odpowiada 240-milimetrowa chłodnica z dwoma 120-milimetrowymi radiatorami, którą Gigabyte zdołał upchnąć razem z resztą komponentów w kompaktowej obudowie.

Gigabyte podkreśla, że AORUS RTX 3080 Ti GAMING BOX to pierwsza zewnętrzna karta graficzna chłodzona cieczą.

Łączność z komputerem odbywa się za pomocą interfejsu szybkiej transmisji Thunderbolt 3, który zapewnia najlepszą w swojej klasie prędkość transferu. Pozwala to zarówno graczom, jak i twórcom przenieść moc pełnowymiarowego systemu do ultrabooka, właściwie bez żadnych ograniczeń. Gracze mogą teraz grać w gry z włączonym RTX na ultrabooku, co bez zewnętrznego układu pokroju tych oferowanych przez Aorus jest właściwie niemożliwe. Łączność sieciowa również nie będzie problemem w przypadku ultrabooka pozbawionego portu LAN, ponieważ AORUS GAMING BOX posiada wbudowany układ sieciowy. 

Twórcy korzystający z ultrabooka mogą również wykorzystać moc i wykonywać zadania normalnie wykonywane na komputerze, takie jak edycja wideo, renderowanie i wiele innych. Jak na gamingowy produkt przystało, AORUS GAMING BOX oferuje oświetlenie RGB sterowane za pomocą RGB Fusion 2.0. Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti wewnątrz Gaming Boxa nie jest fabrycznie podkręcona, więc pracuje z domyślnym zegarem boost 1665 MHz. Zestaw oferuje trzy wyjścia dla zewnętrznych wyświetlaczy: DisplayPort 1.4 oraz dwa HDMI 2.1. Ceny oraz dostępność nie zostały jeszcze ujawnione.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Twój laptop ma słabe GPU? Gigabyte proponuje przenośny RTX 3080 Ti z chłodzeniem cieczą AIO

 0