Znamy datę sklepowej premiery Samsunga Galaxy S21 FE. Będą 2 warianty pamięci i 4 kolory

Znamy datę sklepowej premiery Samsunga Galaxy S21 FE. Będą 2 warianty pamięci i 4 kolory

O nowej wersji smartfona Galaxy S21 z dopiskiem FE słyszeliśmy już wiele plotek. Przez chwilę w sieci pojawiały się nawet pogłoski o anulowanej premierze. Teraz jednak pojawiły się kolejne informacje, które, choć nie są oficjalne, to pochodzą z całkiem wiarygodnego źródła. 

Jon Prosser z FrontPageTech twierdzi, że Galaxy S21 FE będzie dostępny w przedsprzedaży od 20 października. Oznacza to, że 29 października urządzenie będzie można kupić w sklepach internetowych i fizycznych. Samsung Galaxy S21 FE będzie kolejną gratką dla klientów, którzy chcą mieć możliwości flagowca i świetną specyfikację, za konkurencyjną cenę. Trzeba oczywiście pamiętać, że data rozpoczęcia zbierania preorderów, nie musi być datą prezentacji smartfona i jest całkiem prawdopodobne, że Samsung zaprezentuje Galaxy S21 FE jeszcze przed 20 października.

Według nowych informacji Galaxy S21 FE trafi fizycznie do sklepów 29 października w dwóch opcjach pamięci i 4 wersjach kolorystycznych.

Według raportu FrontPageTech Galaxy S21 FE będzie dostępny w kolorach: grafitowym, białym, oliwkowym i lawendowym. Wiadomo również, że sercem urządzenia będzie autorski układ Samsunga - Exynos 2100 i wciąż nie wiadomo, czy pojawi się bardziej pożądana wersja z układem Qualcomm Snapdragon 888. Oprócz wspomnianego Exynosa 2100, Samsung Galaxy S21 FE będzie wyposażony w 8 GB pamięci RAM oraz umożliwi wybór z dwóch opcji pamięci masowej. Model ten ma być dostarczany w wersji ze 128 GB lub 256 GB pamięci.

Osoby, którym nie wystarcza taka przestrzeń na dane, będą niestety musiały poszukać alternatywy, bo Samsung nie przewiduje w tym modelu możliwości rozszerzenia pamięci poprzez dodatkowe karty. Pogłoski mówią również, że Galaxy S21 FE pozbawiony będzie gniazda słuchawkowego i nie otrzyma ładowarki w zestawie.  Nie wiadomo niestety nic o cenach, jednak źródła szacują, że Galaxy S21 FE w podstawowej wersji będzie kosztował mniej niż 650 USD.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Znamy datę sklepowej premiery Samsunga Galaxy S21 FE. Będą 2 warianty pamięci i 4 kolory

 0