10 najlepszych gier z 2018 roku na sprzęt za 1000 zł

10 najlepszych gier z 2018 roku na sprzęt za 1000 zł

Pomimo rosnących wymagań sprzętowych, posiadacze starszych konstrukcji wciąż mają w co grać. W tym zestawieniu wybrałem tylko kilka najciekawszych, moim zdaniem, tytułów, jednak z pewnością znajdą się gracze, którzy odkryją jeszcze więcej interesujących produkcji. Nie wspominałem o grach sieciowych (na przykład Dead Maze) czy dodatkach do starszych gier (Darkest Dungeon: The Color of Madness), a poza wymienionymi tytułami z poleciłbym zagrać również w Fe studia Zoink Games oraz Lost in Harmony: Kaito’s Adventure ze stajni Digixart Entertainment. Obie produkcje zapowiadają się naprawdę ciekawie i tylko czekam na okazję, by się z nimi zapoznać.

Posiadacze mniej wydajnych konstrukcji i starszych sprzętów nadal mają w co grać. Mimo to warto nadrobić starsze tytuły.

10 najlepszych gier na słabe pecety

Gry występujące w tym zestawieniu były przedstawiane w kolejności alfabetycznej, a przy ich wyborze posiłkowałem się głównie platformą Steam. Jeśli uważacie, że czegoś tu zabrakło i znacie inne tytuły na mniej wydajne konstrukcje, dajcie znać w komentarzach. Chętnie się z nimi zapoznam. Warto również od czasu do czasu zrobić sobie powrót do przeszłości i powtórzyć ulubione gry lub nadrobić zaległości. W ten sposób poznałem chociażby świetną zręcznościówkę Boson X z 2014 roku. Można ją poprać za darmo ze strony producenta lub zyskać dodatkowe 12 poziomów i kupić ją za pomocą platformy Steam. Miłej gry ;)

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: 10 najlepszych gier z 2018 roku na sprzęt za 1000 zł

 0