10 najlepszych gier z 2018 roku na sprzęt za 1000 zł

10 najlepszych gier z 2018 roku na sprzęt za 1000 zł

Rynek gier komputerowych regularnie zalewany jest przez różne superprodukcje, a ich wymagania sprzętowe stale rosną. Gracze masowo ulepszają swoje zestawy lub pozbywają się starych sprzętów, szykując się na premiery ulubionych serii. Nie muszą robić tego tak często, jak kiedyś, niemniej jednak nie każdy może pozwolić sobie na komputer, który umożliwi komfortową grę w najnowsze tytuły AAA. Co więc w takiej sytuacji powinien zrobić mniej zamożny gracz? W co grać na niegamingowym laptopie lub starym pececie, w 2018 roku? Z myślą o takich osobach przygotowałem zestawienie kilku, moim zdaniem, najciekawszych nowych gier na mniej wydajne maszyny.

Nie każdy może pozwolić sobie na komputer, który umożliwi komfortową grę w najnowsze produkcje. W co więc grać na starszym sprzęcie?

10 najlepszych gier z 2018 roku na sprzęt za 1000 zł

Przed lekturą poniższego tekstu zachęcam również do sprawdzenia naszych testów, na podstawie których możecie ocenić wydajność swojego sprzętu lub porównać go z innymi. Szczególnie przydatne będą tu testy zamieszczone wcześniej na naszym portalu, np.:

Sam większość z omawianych tu tytułów testowałem na zintegrowanej z procesorem Intel Core i3-2100 lub i5-7200u karcie graficznej, czasem tylko wspomagając się NVIDIA GeForce 560 Ti z 2 GB pamięci wideo. Myślę, że przedstawione tu produkcje powinny zainteresować każdego – od fanów prostych łamigłówek, przez entuzjastów horrorów lub sandboxów, na najmłodszych kończąc. Zapraszam do lektury.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: 10 najlepszych gier z 2018 roku na sprzęt za 1000 zł

 0