Top 10 - Najbardziej wyczekiwane gry 2021 roku

Top 10 - Najbardziej wyczekiwane gry 2021 roku

3. Halo Infinite

Mimo ogromnych zakupów to, Halo wciąż jest najważniejszą marką Microsoftu. Jeżeli firma naprawdę chce pchnąć Xboksa na pozycję lidera i na poważnie zawalczyć z Sony, Halo Infinite musi się udać. Pierwsze pokazy zrobiły z tej gry mema, jednak wciąż należy mieć nadzieję, że uda się to wszystko naprawić. Przesunięcie premiery na czwarty kwartał 2021 powinno nie tylko poprawić wygląd całości, ale i rozbudować ją tak jak trzeba. Walka musi być sugestywna, tereny rozbudowane, bronie wyważone, a tryby multiplayerowe spełniać wszystkie zachcianki fanów. Stawka jest ogromna, wypada wierzyć, że 343 Industries jej podołają.
 

  • Platformy: PC, XOne, Xbox Series

 

2. Hogwarts Legacy

XIX-wieczny Hogwart liczy na Ciebie młody czarodzieju. Na takiego RPG-a czekaliśmy zdecydowanie zbyt długo. Fantastyczna, ponadczasowa wizja J.K. Rowling będzie mogła nareszcie spełnić się w świecie cyfrowej magii. Tworzenie i rozwijanie postaci, oraz kontakty z mrocznymi siłami będą napędzać tę historię pełną obyczajowych zawirowań. To będzie szkolne fantasy absolutne – o ile tylko twórcy wejdą na odpowiedni poziom ze swym scenariuszem i systemami tworzenia eliksirów i przyzywania zaklęć. Za kilka miesięcy widzimy się na peronie 9 i 3/4, obecność obowiązkowa. Hogwarts Legacy powinno zrobić w końcu to, co powinno zostać zrobione dawno temu. 
 

  • Platformy: PC, PS4, XOne, Xbox Series, PS5

 

1. Resident Evil Village

Zwykło się mówić (i śpiewać), że diamenty są wieczne - takim diamentem w świecie gier na pewno jest Resident Evil. Ile to już razy seria się zmieniała, wyznaczała trendy i skręcała w totalnie nieoczywiste kierunki. Dlatego też na Village będą skierowane oczy całej branży. Znów będzie to survival w świecie FPP, zapowiada się jednak przepysznie! Większy nacisk na motywy okultystyczne i prawdopodobnie największa do tej pory skala działań powinny przywrócić wspomnienia z kultowego Resident Evil 4. Będzie mroczniej i straszniej niż zwykle, a Capcom w magiczny sposób wplecie w to wszystko znakomity gameplay i tonę pompującej adrenalinę akcji. Resident Evil VIII to będzie wielki tytuł, który znów będzie mógł wszystko zmienić. A dodatkowo, w 2021 zapowiada ssię mu stosunkowo mała konkurencja, więc wybrzmi jeszcze głośniej. Pewniaczek.
 

  • Platformy: PC, Xbox Series, PS5

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Top 10 - Najbardziej wyczekiwane gry 2021 roku

 0