Polecane myszki podsumowanie 2018 roku

Polecane myszki podsumowanie 2018 roku

Przedział cenowy około 150 złotych

To zdecydowanie najczęściej wybierany przedział, bo w tej cenie znajdziemy już naprawdę solidne produkty, których parametry stoją na najwyższym poziomie, a same myszki mogą być wykorzystywane nawet przez najbardziej wymagających graczy. Bardzo często właśnie w okolicach 150 złotych możemy natrafić na urządzenia, w których wnętrzu znajdziemy topowe sensory oraz świetne przełączniki. Główne cięcia kosztów występują natomiast w jakości wykonania — brak materiałowego oplotu na kablu, nieco słabsze plastiki czy mało funkcjonalne oprogramowanie, ale to i tak zdecydowanie wyższy poziom niż w przypadku tańszej półki, gdzie dochodzi jeszcze średniej jakości wnętrze. Mówiąc krótko, w tej cenie jesteśmy w stanie kupić naprawdę dobrą mysz, nie ma więc sensu przedłużać i zobaczcie sami, co dla Was wybraliśmy.

Genesis Krypton 770 

Najlepsze myszki 2018

Specyfikacja Kryptona 770

 • Sensor: optyczny PMW3360
 • Maksymalna rozdzielczość: 12000 DPI 
 • Częstotliwość próbkowania: 1000 Hz 
 • Długość kabla: 180 cm Wymiary: 130 x 69 x 43 mm 
 • Waga 95 g  Cena: ok. 140 zł

Podczas testowania Kryptona 770 byłem naprawdę zaskoczony, że tak stosunkowo tania myszka może być tak dobra. Genesis po raz kolejny pokazał, że umie stworzyć ciekawy produkt i idąc śladem starszego brata, Kryptona 700, który był udaną konstrukcją, postanowił nieco odświeżyć i ulepszyć sprzęt, tworząc tym samym wersję oznaczoną numerem 770. Topowy sensor PMW3360 oraz przełączniki Omron zapewnią wzorcowe doznania nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Do tego dobra oraz solidna budowa, świetny system iluminacji oraz przyzwoite oprogramowanie stawiają nowy produkt Genesisa na podium budżetowych rozwiązań. Krypton 770 to moim zdaniem złoty środek w relacji cena jakość i z pewnością trafi w gusta wielu graczy, nie obciążając tym samym ich portfela.

Najważniejsze cechy:

  ładny design

  świetna iluminacja

  bardzo dobry sensor

  niska waga

 

Dream Machines DM3 Mini 

Najlepsze myszki 2018

Specyfikacja DM3 Mini 

 • Sensor: optyczny PMW3360
 • Maksymalna rozdzielczość: 12000 DPI 
 • Częstotliwość próbkowania: 1000 Hz 
 • Długość kabla: 180 cm
 • Wymiary: 118 x 64 x 37 mm 
 • Waga 77 g 
 • Cena: 149 zł

DM3 Mini, czyli mysz rodzimego producenta, zasługuje na uznanie przez swoją unikatowość. Mała i bardzo lekka konstrukcja sprawia, że gryzoń nadaję się do naprawdę dużej ilości zastosowań. Mocne wnętrze posłuży do nienagannego prowadzania coraz to bardziej wymagających rozgrywek, a kompaktowe rozmiary czynią z niej naszego małego przyjaciela, którego można zabrać wszędzie. Może nie jest to mysz, z której każdy potrafiłby korzystać na co dzień, bo na dłuższą metę komfort użytkowania w przypadku większych dłoni może nie być najlepszy, jednak jest to idealny kompan dla osób lubiących mobilność. DM3 Mini jest niezwykle lekka i uniwersalna, a zarazem posiada świetne podzespoły zapewniające najwyższe osiągi.

Najważniejsze cechy:

  stylowy wygląd

  kompaktowe rozmiary

  bardzo dobry sensor

  niska waga

Pokaż / Dodaj komentarze do: Polecane myszki podsumowanie 2018 roku

 0