Back to school 2019 - poradnik zakupowy na powrót do szkoły

Back to school 2019 - poradnik zakupowy na powrót do szkoły

Warrior Chairs Monster RED - cena: 679 PLN

Back to school 2019 - poradnik zakupowy na powrót do szkoły

Zaczynamy od absolutnej podstawy, czyli krzesła, na którym zasiądziemy przed komputerem, bo jak wiadomo zdrowie jest najważniejsze i nie chcemy go zrujnować już za młodu. Szczególnie że uczniowie spędzają dziś przy cyfrowej nauce (albo graniu, kiedy rodzice nie patrzą) zdecydowanie więcej czasu niż kiedyś, dlatego bardzo ważne jest, żeby fotel znajdujący się przy biurku spełniał kilka podstawowych warunków. Wystarczy spojrzeć na model Monster RED od Warrior Chairs, żeby przekonać się o co dokładnie chodzi. Jest to wygodna konstrukcja, której mechanizm pozwala na bujanie się, wychylenie oparcia oraz regulację wysokości siedziska, a mamy też miękkie i wygodne podłokietniki z możliwością regulacji wysokości. Co więcej, fotel wykonany jest z wysokiej jakości skóry syntetycznej, dzięki czemu jest nie tylko łatwy w czyszczeniu, ale i trwały, a do tego świetnie wygląda i z pewnością przypadnie do gustu każdemu nastolatkowi. Nie bez znaczenia są również miękkie silikonowe kółka, bezpieczne dla podłogi, dzięki którym zaoszczędzimy na specjalnej macie pod krzesło. 

Genesis Nitro 790 - cena: od 849 PLN

Back to school 2019 - poradnik zakupowy na powrót do szkoły

Genesis również ma świetną propozycję w tej kategorii, a mianowicie dedykowany graczom model Nitro 790 - jak wiadomo grupa ta ma bardzo wysokie wymagania w stosunku do foteli, więc jeśli u nich się sprawdza, to nikt inny też nie będzie narzekał. Producent w przypadku tej konstrukcji postawił na możliwość jak najlepszego dopasowania fotela do własnych potrzeb, dlatego możemy regulować wysokość siedziska, kierunek ustawienia podłokietników 4D (w 4 kierunkach) czy kąta odchylenia oparcia (do 165°). Fotel jest również bardzo trwały, o co dbają metalowy szkielet i podnośnik gazowy klasy 4 oraz wygodny - ergonomiczny kształt, poduszki wypełnione pianką memory foam oraz perforowana ekologiczna skóra zapewniająca wentylację to idealne połączenie. Razem z fotelem dostajemy również dwie poduszki, zagłówkową i lędźwiowa, które zapamiętują kształt ciała użytkownika i pozwalają jeszcze lepiej dostosować Nitro 790 do indywidualnych potrzeb użytkownika. W tym przypadku również nie musimy obawiać się o zniszczenie podłogi, bo Genesis zastosował miękkie kółka pokryte tworzywem sztucznym. 

XTHRONE Chronos - cena: 899 PLN

Back to school 2019 - poradnik zakupowy na powrót do szkoły

XTHRONE Chronos to fotel, który wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko dużą wygodą, ale i wyjątkową stylistyką. Mamy bowiem do czynienia z dynamicznym agresywnym designem, podkreślanym przez karbonową fakturę na tylnej części, który przywodzi na myśl samochody wyścigowe. To właśnie od nich zaczerpnięto również pomysł specjalnie wyprofilowanego oparcia, naturalnie podpierającego dolną część pleców oraz zintegrowanego zagłówka. Jak już wspominaliśmy, producent nie zapomniał również o komforcie użytkownika, dlatego możemy zmienić kąt oparcia, wysokość siedziska oraz ustawienia podłokietników w trzech kierunkach. Za stabilność i trwałość konstrukcji odpowiadają zaś stalowa pięcioramienna podstawa i materiały wysokiej jakości, jak niepocąca się i odporna na uszkodzenia skóra ekologiczna, a nylonowe kółka gwarantują, że nasza podłoga wyjdzie bez szwanku nawet z najdłuższych sesji nauki czy grania. 

 Link do sklepu producenta 

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Back to school 2019 - poradnik zakupowy na powrót do szkoły

 0