Polecane zestawy komputerowe do gier - listopad 2018

Polecane zestawy komputerowe do gier - listopad 2018

Jeśli po lekturze tego wszystkiego mimowolnie odczuwasz niesmak, a palce same wędrują Ci na klawiaturę, by w "serdeczny" sposób podsumować naszą pracę, mamy dla Ciebie coś specjalnego! Zamiast wertować Internet w poszukiwaniu inspiracji na cięte podsumowanie pracy redakcji, możesz samodzielnie złożyć określony zestaw i przedstawić go na łamach widocznej poniżej sekcji komentarzy. W każdym miesiącu, wraz z kolejną odsłoną cyklu o polecanych zestawach komputerowych, wskażemy jedną propozycję z naszego zestawienia, a Waszym zadaniem będzie jej ulepszenie w ramach narzuconego budżetu (przy czym kwoty zaokrąglamy do setek, zgodnie z zasadami przyjętymi powszechnie w matematyce). Przykładowo, zestaw za ok. 1400 zł nie powinien kosztować więcej niż 1449 zł. Cena wysyłki nie jest uwzględniana, jednak konfiguracja musi zostać zbudowana w sklepie, który został wybrany przez redakcję do stworzenia danej odsłony poradnika (czyli X-KOM). Wynika to z konieczności stałego śledzenia cen, w celu ich weryfikacji na dzień dodania komentarza.

W tym miesiącu modyfikujemy zestaw w cenie ok. 2600 zł - przekonaj nas do wybranych przez Ciebie części i wygraj myszkę MSI Interceptor DS100 Gaming. Pamiętaj tylko, że od tego miesiąca w skład zestawu nie wchodzi już obudowa. Nacisk kładziemy oczywiście na wydajność w grach.

Jaki komputer kupić? Polecane zestawy do gier na sierpień 2018

Zasady zabawy są niezwykle proste:

  • Zmodyfikuj nasz zestaw komputerowy w podanej cenie (około 2600 zł, czyli maksymalnie 2649 zł w dniu publikacji komentarza), korzystając z oferty wybranego przez nas sklepu.
  • Zamieść listę wybranych części w obrębie poniższej sekcji komentarzy. Możesz to zrobić zarówno poprzez zrzut ekranu z koszyka, jak i listę punktowaną z podzespołami. Nie zapomnij tylko o zawarciu w niej aktualnych cen (na dzień budowania konfiguracji).
  • Uświadom redakcję ITHardware.pl, dlaczego to właśnie Twój zestaw jest lepszy od zaproponowanego przez naszą ekipę. Chodzi o krótką wypowiedź, bez odgórnego i oddolnego limitu liczby zdań czy słów.
  • Ostatniego dnia miesiąca wybierzemy zwycięzcę, a wyniki ukażą się wraz z następną odsłoną poradnika o polecanych zestawach, dokładnie na tej konkretnej podstronie. Powodzenia!

WYNIKI KONKURSU Z POPRZEDNIEGO MIESIĄCA

Zwycięzcą poprzedniej edycji zostaje użytkownik MaRIB^, gdyż było to jedyne zgłoszenie w naszej zabawie :) Zwycięzca konkursu jest proszony o podanie danych do wysyłki nagrody na adres mailowy piotrkala(małpa)hs.pl. Zwycięzca musi nam je udostępnić w ciągu siedmiu dni, czyli do 7 listopada. Gratulujemy wygranej i zachęcamy do udziału w najnowszej edycji konkursu!

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Polecane zestawy komputerowe do gier - listopad 2018

 0