Polecane zestawy komputerowe do gier - wrzesień 2018

Polecane zestawy komputerowe do gier - wrzesień 2018

Jeśli po lekturze tego wszystkiego mimowolnie odczuwasz niesmak, a palce same wędrują Ci na klawiaturę, by w "serdeczny" sposób podsumować naszą pracę, mamy dla Ciebie coś specjalnego! Zamiast wertować Internet w poszukiwaniu inspiracji na cięte podsumowanie pracy redakcji, możesz samemu złożyć określony zestaw i przedstawić go na łamach widocznej poniżej sekcji komentarzy. Każdego miesiąca, wraz z kolejną odsłoną cyklu o polecanych zestawach komputerowych, wskażemy jedną propozycję z naszego zestawienia, a Waszym zadaniem będzie jej ulepszenie, w ramach narzuconego budżetu. Przy czym kwoty zaokrąglamy do setek, zgodnie z zasadami przyjętymi powszechnie w matematyce. Przykładowo, zestaw za ok. 1400 zł nie powinien kosztować więcej niż 1449 zł. Cena wysyłki nie jest uwzględniana, jednak konfiguracja musi zostać zbudowana wyłącznie w sklepie, który został wybrany przez redakcję do stworzenia danej odsłony poradnika (czyli X-KOM). Wynika to z konieczności stałego śledzenia cen, w celu ich weryfikacji na dzień dodania komentarza.

W tym miesiącu modyfikujemy zestaw z procesorem Ryzen 5 2600, w cenie ok. 3900 zł, i taki też procesor musi w konfiguracji pozostać. Zmieniać można natomiast wszystko inne. Nagrodą do zgarnięcia jest myszka MSI Interceptor DS100 Gaming.

Jaki komputer kupić? Polecane zestawy do gier na sierpień 2018

Zasady zabawy są niezwykle proste:

  • Zmodyfikuj nasz zestaw komputerowy w podanej cenie (około 3900 zł), korzystając z oferty wybranego przez nas sklepu.
  • Zamieść listę wybranych części w obrębie poniższej sekcji komentarzy. Możesz to zrobić zarówno poprzez zrzut ekranu, z koszyka, jak i listę punktowaną z podzespołami. Nie zapomnij tylko o zawarciu w niej aktualnych cen (na dzień budowania konfiguracji).
  • Uświadom redakcję ITHardware.pl, dlaczego to właśnie Twój zestaw jest lepszy od zaproponowanego przez naszą ekipę. Chodzi o krótką wypowiedź, bez odgórnego i oddolnego limitu liczby zdań czy słów.
  • Ostatniego dnia miesiąca wybierzemy zwycięzcę, a wyniki ukażą się wraz z następną odsłoną poradnika o polecanych zestawach, dokładnie na tej konkretnej podstronie. Powodzenia!

WYNIKI KONKURSU Z POPRZEDNIEGO MIESIĄCA

Po burzliwej dyskusji doszliśmy do wniosku że najlepiej przekonał nas zestaw złożony przez użytkownika Kuchteq. Zwycięzca konkursu jest proszony o podanie danych do wysyłki nagrody na adres mailowy piotrkala(małpa)hs.pl. Zwycięzca musi nam je udostępnić w przeciągu siedmiu dni, czyli do 14 września. Gratulujemy wygranej i zachęcamy do udziału w najnowszej edycji konkursu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Polecane zestawy komputerowe do gier - wrzesień 2018

 0